Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok veszekedés főleg arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok veszekedés főleg arra utal hogy a szerelem kihűlésben van?

Figyelt kérdés
Van hogy egy pár sokat veszekedik,de mégis nagyon jól megvannak.de van hogy a veszekedéseket annak mondják h az a szerelem kihűlésének jele.biztos h ez igaz.csak h szerintem nem mindig.vagy lehet a veszekedés elindítója h nem vagyunk egyformák és mindenki különböző képpen érzékeny.szerintetek?
2010. jún. 1. 22:02
 1/3 anonim válasza:
lppen fél órája hagyott itt a barátom ugy összevesztünk, de tudom hogy szeret meg én is nagyon szeret és remélem felhív. Szóval veszekedések minden egészséges kapcsolatban vannak
2010. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem ahol nincs veszekedés ott nincs semmi komoly :)

de nem kell mindig veszekedni :D a nők kezdeményezik...

2010. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Beatrix17 ***** válasza:
A veszekedés többnyire azért van, mert kimondjátok,ami zavar,bánt benneteket!Ha éretten gondolkoztok-és szeretitek egymást,ez csak jó!Ha nem mondjátok ki,ami bánt titeket,ne várjátok el,hogy a másik kitalálja,és változzon.A megbeszélés könnyen válhat veszekedéssé-de ez csak vérmérséklet függvénye!A lényeg!Valakinek mindig okosabbnak kell lennie,és engednie kell!Soha ne aludjatok el veszekedve!Beszéljétek meg,zárjátok le és találjatok megoldást!!
2010. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!