Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Kit válasszak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kit válasszak? (lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni 2 srác között.:(mind2 nagyon aranyos velem.az egyik vadabb és bátrabb,a másik meg szerényebb és bátortalan.mikor találkozok velük midn2-él ugyan az az érzés.gyomrom fáj,néha remegek,feszült vagyok.de nem tudok dönteni.amitől félek hogy a bátrabb az hamar az ágyba akar vinni,(és még nem érzem úgy hogy ilyen hamar ha össze jönnék vele már 1-2 hét után lefeküdni vele),de a másik srác meg félek hogy hozzám se érne..mit tegyek kit válasszak??vagy mit csináljak??kérlek segítsetek


15/L


2010. aug. 10. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
tulajdonság alapján válaszz ne bátorság alapján ;)
2010. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tulajdonság alapján is mind kettő színpatikus.de mégse tudok dönteni.
2010. aug. 10. 22:36
 3/10 anonim ***** válasza:
a szerényebbet,ha viszont szexet akarsz akkor a vadabbat,de szerintem neki csak arra kellenél
2010. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyetértek...csak szexre kellenél... :/

csak ezmegy manapság... TP :D

úgy tűnik csak én vagyok az a balfék aki nem kedveli az 1éjszakás részeket ^^


F/16

2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy a vadabb csak azt akarja.. én barátomnál ugyanez volt, ő is az a vadabb típus és féltem hogy csak azt akarja, és még sem.. megmondtam neki h nem akarom és ő megértette :)

szóval ez rajtad áll.. attól is függ te milyen típus vagy :)

gondolkozz el rajta hogy kivel lennél szívesebben, kivel tudod magad jobban elképzelni :) sok szerencsét!

2010. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mond meg a vadabbnak hogy te még nem akarsz szexelni és a reakciójából rájössz hogy csak arra kellesz e neki
2010. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mint 1ovodás b*szki aki nem tudja eldönteni melyik nyalókát egye meg először...nemigaz h nincs önállóságod 15évesen...habár mit is várok!?
2010. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik akkor minek írsz??sok eszed lehet neked is..arra pazarlod az idődet hogy ide írj mikor nem is érdekel téged.
2010. aug. 11. 19:59
 9/10 A kérdező kommentje:
a többieknek meg köszönöm a válaszát!
2010. aug. 11. 20:00
 10/10 anonim válasza:
éppen ráérek :D de akkor sincs önállóságod és kész
2010. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!