Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár vissza a volt barátnőjéhez? Még mindig szereti?

Figyelt kérdés

Az exemmel már egy éve szakítottunk, és megtudtam hogy pár hónapja a volt barátnőjéhez jár akivel előttem voltak együtt több mint 4 évig. Egyik haverunknak azt mondta csak szex van közöttük de énszerintem szereti, akkor nem ment volna vissza hozzá. A csaj szereti még, ezt nem is titkolja.

Amúgy a szobájában voltak albumok amik tele voltak az ő képeivel, ezeket nem rakta el amíg velem volt sem. Meg végig leveleztek, smseztek ( általános dolgokról, meg felköszöntötte ünnepekkor ) mellettem is, mondjuk ez kevésbé zavart akkor,hisz velem volt.

Szerintetek még ha szex is van csak köztük szereti?


2010. aug. 10. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha már nem veled van mit érdekel? :D
2010. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Még én is szeretem és kissé bosszant hogy nem velem van. :(
2010. aug. 10. 22:42
 3/11 anonim ***** válasza:
A pasik nehezebben birnak elszakadni attol akit szerettek, a noknek ez konnyebben megy.Elj vele!Verd ki a fejedbol minel elobb, erre a pasira ne varj.En is voltam hasonlo cipoben, tudom mirol beszelek.
2010. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Az exemmel már egy éve szakítottunk"

Például ezért.

2010. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérlek ne haragudj meg a válaszomért. De tök mindegy mi van köztük, az a helyzet hogy téged úgy tűnik már annyira nem szeret:S legalábbis annyira mint az ex nőjét. Keress magadnak valami jobb fickót, jobban jársz!

22/L

2010. aug. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint még mindig az előző barátnőjét szereti, még ha csak szexre használják is egymást.

Gondolhattam volna a jelekből, nem?

2010. aug. 11. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magad, szeretted őt. Inkább tapadj rá a bulizós pasizós időszak ügyre. Hidd el, pöpec tud lenni.
2010. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez igazából attól is függ, hogy Veled meddig volt együtt és miért lett vége. Vele 4 évig volt együtt, ez elég hosszú idő és ki tudja annak is miért lett vége. Talán nem az érzelmekkel volt gond, hanem más akadálya volt a kapcsolat folytatásának. Az egyik kommentben leírt "A pasik nehezebben birnak elszakadni attol akit szerettek, a noknek ez konnyebben megy" dolog abszolút hülyeség. Egyrészt mert nem minden emberre igaz, másrészt mert a nők inkább érzelmesek egy komoly kapcsolatban. Viszont nem a komment szidásáért vagyok itt, hanem hogy segítsek.. Nem tudom meddig voltatok együtt és miért lett vége, nem tudom miért nem Veled van és miért vele.. lehet hogy szereti, hogy erősen kötődik még hozzá. Vagy csak összefutottak, együtt töltöttek egy kellemes éjszakát és rájöttek hogy ez a része hiányzott. Hogy miközben Veled volt tartotta vele a kapcsolatot, semmiképp sem sértés vagy hazugság. Sokan barátként válnak el és ez jó is, hiszen a párkapcsolat minden ember életében fontos időszak és ha közös döntéssel, békés elválással ér véget akkor szép emlékek maradnak és kellemes érzések. Az emlékek, a tárgyak, albumok megtartása csak egy emberi tulajdonság. Attól hogy új kapcsolatod van, az előző az életed része marad és ez nem feltétlenül jelenti hogy még tart. Átérzem a helyzeted, nagyjából én is ezen megyek keresztül, úgyhogy tudom mennyire rossz ez most. De el kell engedned őt és hagyni hogy tovább éljen. Örülj annak hogy alakul az élete és ha tényleg szereted, ne hibáztasd azért mert nem Veled tart fenn szex-kapcsolatot. Ezt értelmezd úgy, hogy.. többre tart annál és nem akar kihasználni. Ne szomorkodj miatta, próbálj továbblépni. Hidd el nem érdemes olyan embernek szentelni az életed aki nem szeret viszont..

Bárhogy is lesz, a legjobbakat kívánom.. fel a fejjel!


~RB

2010. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet csak szex, lehet több, lehet újra kezdik lehet nem.

Ez annyi mindentől függ, sajnos én nem látok bele az érzéseibe, de annyi biztos hogy hagyd őket a fenébe,ezzel a fiúval már nem lesz semmi, egy éve külön vagytok, kizárt!

2010. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanuld meg h ne magadba keresd a hibát folyton, mert az önbizalmad a béka segge alatt lesz,és nem könnyű még egyszer talpra állni,gondolom amit ésszerünek gondoltál semmi nem vezetett célra,te mindent megpróbáltál ha nem hát nem,ez téged nem érdemel meg különben megbecsülne.Kitartás!
2010. aug. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!