Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú hogy mutatja ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú hogy mutatja ki, ha szereti a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, de úgy alapjában véve, ki hogy szokta kimutatni, hogy szereti a barátnőjét? 18 év felettiekre gondolok itt a legjobban.
2011. okt. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

neki:bókolok ,csókolgatom, virágot adok,átölelem, fogom a kezét és persze az ágyban is gyengéd vagyok


Másoknak:fogom a barátnőm kezét egy romantikus sétánál,illetve jókat nevetünk ,de másnak semmi köze hozzánk kb;)

2011. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Walk With Me ***** válasza:
100%

Nem volt még barátnőm, de úgy mutatnám, hogy: verset írok nekik (egyik kiszemeltnek már írtam, de nem izgatta), rajzolok Neki (portrét róla), néha elejtek egy-egy apró bókot (nem árasztanám el), figyelek rá, ami abban nyilvánulna meg, hogy ha látom, hogy rossz kedve van, akkor rákérdezek mi a baj, érdekel, hogy mit szeretne, mitől lenne jobb kedve. Szerveznék ilyen romantikus programokat, mint sétálás egy erdőben aztán naplemente, később pedig csillagos égbolt nézés, stb. És persze az olyan alap dolgok, mint a kézfogás, ölelés, csók, simogatások.

20/F

2011. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó egy álompasi ilyen téren az tuti!!(Üzenem a jövendőbeli barátnődnek:Kis anyám, megfogtad az Isten lábát ha ez így van! )
2011. okt. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Walk With Me ***** válasza:
Hát persze. :D Kár, hogy még nem ismer az a bizonyos jövendőbeli barátnő.
2011. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 év választ el tőled szóval ismerem kb. a korosztályt de viszont élőbe ilyen romantikus gondolkodású pasival még nem találkoztam.Mondjuk nem is vagyok ismerkedős ,minden hétvégén rázom a fenekem a discoba tipus :D
2011. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!