Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny, őrjöngő barátnő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, őrjöngő barátnő. Azt mondja, nem mondtam el neki kikkel leszek, én tisztán emlékszem hogy többször említettem. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálom rövidre fogni. Ha zavaros, elnézést, friss, még zaklatott vagyok.


23 éves magyar srác vagyok, külföldi barátnőm van, én Mo-n tartózkodom jelenleg, ő az anyaországában, 3 hónapja nem vagyunk egy országban sajnos. 4 éve vagyunk együtt, nem vagyunk eljegyezve de kvázi megbeszéltük hogy fél éven belül, ha kinyitnak a határok, összeházasodunk, hogy könnyebben együtt tudjunk élni, komolyan gondoljuk a kapcsolatot mindketten, amit mindkettőnk családja támogat szerencsére. Ő is élt Magyarországon, én is éltem kinn a családjával.


Szeptember óta, mióta súlyosbodik a járvány, nem nagyon mentem nagyobb társaságba, talán csak 2-3 alkalommal, találkozni rendszeresen csak ugyan azzal az 5 (amúgy furcsa, nerd) haverommal szoktam, akik szintén vagy tanulnak még, vagy home office-ban vannak.


1 hete elmentem túrázni a fönti társaságból 1 sráccal és a barátnőjével, egy távolabbi barátommal, és abból a távolabbi társaságból egy lánnyal.

Barátnőm mindenkit ismer, ismeri a viszonyokat, azt is hogy hiába csinos az a lány (hivatkozzunk rá később A-ként), az életbe nem kezdenék ki vele a személyisége miatt.


Mielőtt kimentem, átbeszéltem vele mindent, elmeséltem neki mi a terv, mikor találkozunk kivel, merre megyünk, mikor érek haza.

"A" lány pár napra rá kitett egy csoportképet a héten Facebookra, amit látott barátnőm is, mivel ismerősök.

Ma konkrétan őrjöngött a telefonba, hogy én milyen fuckboy vagyok, és miért nem mondtam neki, miért csak a srácokról beszéltem.


Korábban előfordult már hogy elfelejtettem neki elmondani dolgokat, utólag pedig úgy emlékeztem, megbeszéltük, ez igaz, de most esküdni merek az egy élő Istenre, hogy pont a probléma elkerülése végett, mondtam neki hogy A lány is jön...


Most mégis ezt kapom. Nem esik jól. Szomorú vagyok. Szerintem tökéletes barát vagyok, soha semmilyen okot nem adtam a féltékenységre, viszont barátnőm már mondta korábban, hogy mivel relatíve magasnak és sportosnak számítok, valamint a családom nem áll rosszul anyagilag, és én is több nyelven beszélek és piacképes diplomám lesz, ezért tart a többi lánytól a környezetemben.


Mi a véleményetek? Ilyenkor mi van? Nem tudok bánni a nőkkel, de nem is akarok, nincs miért játszanom, tisztán szeretem ezt a lányt. Úgy gondolom, egyszerűen nem adtam okot semmire. Nagyon szomorú lettem, jó barát szeretnék lenni, és ezt kapom.


Hogy kezeljem az ilyen helyzeteket?



2020. nov. 21. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszek a távkapcsolatban! Főleg, ha nincs bizalom!
2020. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Hagyd ott. Keress egy normálisat.
2020. nov. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
#1, #2. Megjött a papagáj kommmandó.
2020. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, a féltékenységre mindig lehet okot találni. Olyan soha sincs, hogy te elég jó fiú vagy és nem adsz rá okot. Ellenkező oldalról kell megfogni a problémát és a csajnak megmondani, hogy ha féltékeny vagy, ha nem, én bizony elmegyek túrázni a bárataimmal és még ha minderről utólag szólok sincs jogod engem ezért kritizálni, mivel nincs olyan megálapodás köztünk hogy ezt ne tehetném meg. Pont.
2020. nov. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Hanyagold kicsit a távbarátnőd. Ha jelentkezik, akkor valószínűleg hajlandó átgondolni a dolgot, és belátni a hibáit. Ha nem jelentkezik, megszabadultál egy életen át tartó gyomoridegtől. Senki nem ér annyit, mint a saját lelki békénk.
2020. nov. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Az zavarja leginkább gondolom, hogy régóta nem találkoztatok és hiányzol neki nagyon és nem esett jól neki, hogy más lányok társaságában vagy éppen. Ami szerintem érthető, mert szeret és szenved a hiányodtól. Én ezt megérteném, ha én lennék a barátja, nem könnyű helyzet ez neki. Neki pedig úgy jön le, hogy te mennyire jól érzed magad, kirándulgatsz, élvezed más nők társaságát, még ő otthon szomorkodik miattad. Próbáld mellőzni más lányok társaságát, ha ez őt annyira zavarja.
2020. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
5. Ha hanyagolná az olaj lenne a tűzre.
2020. nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszadónak hogy elolvasta a kérdést és időt szakított rám, külön köszönöm a 4-es a 6-os és 7-es válaszadónak.


Olyan kérdésem lenne továbbá, hogy ilyenkor mit tegyek?

Hiszen ha bocsánatot kérek hogy a lehető leghamarabb béke legyen, saját magam cáfolom meg, hiszen 100%-ig biztos vagyok benne hogy mondom neki a problémát kiváltó lányt.

Lehet, ő is tudja hogy mondtam, és ahogy 6-os válaszadó mondja, csak rosszul esik neki? A lány egyébként a képen átkarol engem (és a haverom is).

2020. nov. 21. 14:07
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értek egyet a 6-os válaszolóval.

Miért kellene neked otthon ülnöd, azért mert nem tudtok találkozni?! A barátnőd talán ezt teszi? Ő nem jár társaságba, ahol ellenkező neműek is vannak? Otthon kell kesergni mindkét félnek?

Ha még te kérsz bocsánatot ezek után, akkor egész életedbe rövid pórázon leszel tartva.

2020. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9,

Igen, számomra is fura volt, de ő ezt teszi. Csak a barátnőivel jár ki, és nagyon ritkán, akkor is rendszerint csak beülnek valahová enni.


Egyébként nem szokott probléma lenni sohasem, megtaláltuk eddig mindig az arany középutat, akkor is ha együtt voltunk, akkor is ha más országban. Működik számunkra a távkapcsolat, nem ez az első hogy tartósan külön vagyunk.


Ez a féltékenységi roham viszont a semmiből jött, és szeretném megérteni.

2020. nov. 21. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!