Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Félek, el fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek, el fogom veszíteni

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, összeköltözés előtt állunk, viszont most szakítani akar velem, mert tegnap talált egy ismeretlen pólót a ruhái között. Szerinte megcsalom. Fogalmam sincs honnan került ide egy női póló, nem is az ő mérete... nem csalom meg, viszont nem akar velem beszélni, tegnap is utána csak sírt... pedig neki is mondtam, hogy nem az amire ő gondol!

Mit tudnék tenni, ma szakítani akart emiatt..?!?!


2020. nov. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
hát, lehet ki kellene deríteni hogy került oda az a póló. Szerintem más út nem nagyon van, hogy visszanyerd a bizalmát.
2020. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Lebuktal es kene valami felig hasznalhato kifogas? Nice try. Nem szoktak polok a semmibol elotunni.
2020. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon feldúlt lehet, talán kicsit beparázott az összeköltözéstől. Majd le fog higgadni, ha amúgy rendben van köztetek minden és nincs oka gyanakodni, nem hinném, hogy emiatt szakítana.
2020. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem tudjuk mi történt, jelen esetben nézzük az állításod, hogy tényleg nem csalod meg.


Így rögtön arra lehet gondolni, hogy berosált az összeköltözéstől. Ennek az egyik lehetősége, hogy tudatlanul kreált egy okot, mert annyira izgul/tart ettől, hisz nagy lépés és változás egy ember életében.


A másik lehetőség, ahelyett hogy értelmesen beszélne veled erről, kitalált egy hülye okot arra, hogy majd így lehet halasztani. Ha így van, akkor egy ilyen manipulációs trükknek komoly következményei kellene hogy legyenek, vagy úgy fog hülyét csinálni belőled a jövőben, ahogy nem szégyelli.


Mindenképp át kell beszélni mind a költözés, mind ennek a helyzetnek a kérdését (ha tényleg nem csaltad meg). Tenni nem tudsz semmit, ha szakítani akar, akkor szakítani fog.

2020. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet hogy felkapta edzésen a másét, én egyszer másik gyerek ruháját markoltam össze az uszodában a sajátjaimmal. Olyan is lehet hogy nyilvános mosodában mosott és abban már volt fennakadva egy ruha a dobban. Vagy pedig megvolt neki rég, de elfelejtette. Bár ez elég necces, szerintem a nők nagyon jól ismerik az összes ruhájukat, mert szinte minden darabnak története van. Még arra is emlékszünk hol vettük, milyen volt a próbafülke, miylen alkalmakkor hazsnáltunk azt a ruhát, szóval ha azt mondja nem az övé, akkor szinte biztos hogy nem az övé...
2020. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet én vagyok a paranoiás vagy csak szarhazi noszemelyekkel hozott eddig a sors ossze de mivan ha ő rakta oda és igy lett egy kreált indok?
2020. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!