Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennap veszekszem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennap veszekszem a barátommal, el fogom emiatt veszíteni ha nem változtatok. Hogy hozhatnám helyre?

Figyelt kérdés
Mindenbe belekötök, nagyon sokat dolgozik most mert 🏡 szeretne venni. Reggel 5kor megy este 6 7 felé haza ér. Én ahelyett, hogy örülnék neki állok amiért ilyen sokáig volt, vagy ha meg iszik egy üdítőt valamelyik haverjával, vagy ha át megy az apjához. Minden miatt hisztizek, engem sehova sem visz és azt mondja azért mert állandóan veszekszem és duzzogok. Szex is alig van és erre is azt mondja, hogy nincs kedve miután jól összeveszek vele meg mindig piszkálom. Féltékeny vagyok mert nincs itthon pedig mindig munkás ruhában tér haza olajosan koszosan, tudom h az apjával dolgoznak mégis a fejembe szövöm a képeket, ha ismerőse lesz egy lány a facebookon akkor egyből neki álltam, hogy ki ez stb holott nekem is van 1000 Facebook ismerősöm. Csoda, hogy velem van még és erre most jöttem rá. Tudom, hogy nagyon szeret engem de érzem, hogy még egyszer ki borítom es akármennyire szeret el fog engem hagyni. 24 L mit tegyek, hogy ne kötekedjek vele?
2018. dec. 10. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha 24 évesen ennyi eszed van, azt már rég megette a fene, változtatni nem lehet ezen.
2018. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Önismeret, de sürgősen. Majd ha rájössz, mi okozza azt, hogy egy ilyen elviselhetetlen, önző, hisztis hárpia vagy, majd ha képes leszel időben felismerni a szar viselkedési mintáidat és elkezdheted tudatosan irányítani őket, akkor majd változtatni is tudsz rajtuk.. Viszont gyanítom, hogy ezt már a szerencsétlen párod valszeg nem fogja megvárni, mert ez egy elég kemény és akár évekig is eltartó folyamat. Rövidebb távon az is segíthet, ha találsz magadnak valami értelmes elfoglaltságot és nem a párodtól várod, hogy szórakoztasson, hanem amíg távol van, lekötöd magad a saját hobbiddal, munkáddal, tanulmányaiddal vagy bármivel.
2018. dec. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

De akkor miért csinálod? Te is utálnád ha valamit véghez akarnál vinni, így is minden akaraterőd bele kell vetned, és ott van valaki aki elvileg a társad, de csak hátráltat. Ebből szakítás lesz, mert mint parnere nem támogatod hanem úgy viselkedsz mint egy önző kisgyerek aki NEM ÉRTI mi miért van.... Ha ezt így folytatod óhatatlan hogy olyannal fog inkább együtt lenni, aki támogatja a terveiben, megérti lelki állapotát (mert neki is van) és türelmes. Nincs jobb hidd el, mikor egy ilyen társad van, aki mindezt megadja (képzeld csak el), és még ki is mutatja a szeretét.

24 éves vagy, még nagyon gyerek.... mai világban ez még nem a felnőtt nő kategória, tudom, mert 6 éve én is ennyire voltam kb megértő. :D

De azóta eltelt pár év, és komoly pasi komolyságot igényelt ha nem csak gyerekekkel akarok szórakozni. ;)

2018. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
És hozzáteszem óriási szerencsém van, hogy egy baromi türelmes pasit találtam aki óhajtott engem felvilágosítani... de te is szedd össze magad gyorsan, mert őszintén szólva így csak szenvedsz, és ő is. És nem biztos, hogy ő nevelgetni akar... ;)
2018. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De legalább be ismerem magamnak, hogy sürgősen változtatnom kell és azt is, hogy szinte hihetetlen, hogy még velem van. Ezért kérem tőletek a tanácsot, hogy mihez kezdjek mert nem akarom elveszíteni. Nem tudom az okát miért vagyok ilyen,
2018. dec. 10. 13:10
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan, mint a FamGuyban az a dagadt nő a cukrászdában, hogy mivel tudja h mennyi nasit eszik, ő már ezért nem is olyan rossz :D

Ha én nem akarok hisztizni, akkor nem hisztizek hanem átgondolom a dolgot, mielőtt kinyitom a pofám.

De ahhoz meg már csak még nagyobb ész kellene, hogy felismerd, hogy amúgy nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban ezrét HP-skodsz.

De tőled ezt nem várjuk.

Hiba mondják h 2018-ban egy átlag 26 éves még csak most kezd felnőtt lenni, attól nem így kellene h legyen. És 24 évesen több eszed lehetne mint egy darab kavicsnak.

2018. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

Ahogy MisszTetra is finoman megfogalmazta azért viselkedsz így, mert nem érzed jól magad a kapcsolatodban.

Hiába rendes valaki, meg veled akar jövőt, ez sajnos nem elég.

2018. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az első fázis az önismeret, utána jön az önkontroll... legalább már felismerted a problémát😁, ezen egyedül te tudsz változtatni...és lehet.
2018. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Én csak annyit kérdeznék hogy ha pontosan tudod, hogy ilyen alja szemét módjára viselkedsz akkor mi a búbánatért nem kontrollálod magad ilyenkor a hiszti helyett? Hol az önuralmad? Önismeret és önuralom, ennyi a kulcs.
2018. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én jól érzem magam vele és nagyon szeretem is őt tehát ez hülyeség. Az önkontroll ami segíthet igen, vissza kell kk fognom magam es kezelnem kell az indulataimat
2018. dec. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!