Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segíteni szeretnék neki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíteni szeretnék neki. Hogyan érzékeltethetném vele, hogy el tud veszíteni?

Figyelt kérdés

Tehát a sztori.

Több hónapja találkoztunk először. Nagyon jól érezte magát velem, minden találkozásnál látszott rajta, hogy vidám, boldog, felszabadult... Azonban idővel úgy vettem észre, hogy nem tudok neki eleget nyújtani... ha új emberektől, eseményektől jobban érzi magát. Beszélgettem vele, hogy nagyon szeretem és nem szeretnem elveszíteni... Megértő volt és megnyugtatott, hogy ő is nagyon szeret stb.


No igen... azóta nagyon sokat vagyunk együtt és nem én erőltetem, mindig ő szeretné, viszont látom rajta, hogy nem érezi olyan nagyon jól magát. Ráadásul mondja is, hogy szar a kedve... de nem tudja pontosan mitől... mégis mindennel baja van.


Én nagyon szeretem és segíteni szeretnék... úgy gondolom a legjobb segítség az lenne, ha valahogy érzékeltetném vele, hogy el tud veszíteni. Hogy miért gondolom ezt?


Nos:

1. Ha ezt éreztetném valahogy és tényleg nagyon szeret akkor attól ismét jól fogja magát érezni, hogy rájön, én ott vagyok neki.


2. Ha ebben az esetben máshoz fordulna inkább és attól hogy mással új események érik jól érezné magát, esetleg azzal a személlyel jobban érezné magát, akkor legyen így. Hagyom, menjen hiszem jobban szeretem őt annál, minthogy elvárjam, velem töltse az idejét.


Alapvetően úgy gondolom, mikor megbeszéltem vele, hogy nekem nagyon fontos és nagyon szeretem, azóta van benne egy olyan (még ha nem is tud róla) hogy minél többet velem kell lennie... mert nem szeretne nekem rosszat és azért, mert régen én jelentettem mindent és ennek tükrében köteles erre...


Nos?


2014. okt. 5. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha az egyik ismerősömről beszélnél.

Ő azért nem érezte jól magát, mert pszichológushoz járt (tehát magánéleti gondok miatt) - ez csak akkor derült ki, mikor már egy ideje ismertem, mert egy nagyon vidám srác volt alapvetően és ezt az arcát nem mindenkinek mutatta meg.

Rákérdeznék, hogy mi változott, minden rendben van-e vele.

Annak a srácnak, nagyon sok impulzus kellett egyszerre, ember legyen a talpán, aki mellett nem unta volna el magát :D Ilyen is lehet a háttérben.


Szerintem nyugtasd meg valahogy, hogy nem kell kényszerből veled lennie, ha nem akar.

2014. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Vele minden rendben, sot minden egyre jobb az eleteben. Megnyugtatni probaltam mar tobbszor is es mondtam neki ezt... teny, hogy en jarnek rosszabbul, ha elhagyna... De mint irtam en azt szeretnem, hogy boldog legyen...


Azonban ilyenkor leszol hogy ne mondjak ilyet es mindig ugy alakitja a dolgait hogy egyutt lehessunk. De erted, akkor miert szar a kedve mindig...? Lehet hogy az orokos elegedetlensegebol fakadoan gyorsabban es nagyobb sikereket akar es ez a gond... De ha ezt az oldalt nezzuk akkor en mar a sarokban guborodva sirhatnek kb. Neki hozzam kepest sokkal tobb es nagyobb volumenu sikerei vannak.

2014. okt. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!