Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is van ez?

Figyelt kérdés

Férfiak, elfogadjátok a párotok hasát, amely kissé lóg szülés után?

Elrontja a szexet?

Akinek nincs ilyen gondja, ne irjon.

A feleségem edz, lefogyott, mégis rosszul néz ki a hasa.

Pénz plasztikázni nincs. Gátlásos emiatt. Engem is zavar



2020. nov. 21. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel elfogadom. Te is tedd ezt.
2020. nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem zavar a szexben?
2020. nov. 21. 17:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért gátlásos, mert látja hogy téged is zavar. Ha meg plasztikázva lenne akkor meg a hatalmas heg zavarna téged.

Fogadd el, ha már egyszer beáldozta a testét.

2020. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy felnőtt gyereke, aki már elköltözött, az első férjétől
2020. nov. 21. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nem mutattam, hogy engem zavar, sőt mindig dicsérem. De őt zavarja. Kerül bizonyos pozíciókat, hiába biztatom. Igy unalmas a nemi életünk
2020. nov. 21. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Ha téged is zavar, akkor miért akarsz olyan pózokat, aminél látszódik a hasa? Gondolom olyan pozíciókban érzi magát kényelmetlenül leginkább. Amúgy hiába mondod neki, hogy nem zavar, valszeg érzi, hogy mégis. Fogadd el először te ezt az állapotot, akkor segíthetsz neki is az elfogadásban.
2020. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elfogadom, mert tudom hogy ő az életem szerelme. Kitartok mellette joban-rosszban
2020. nov. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!