Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most bunkó vagy spur a pasim? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bunkó vagy spur a pasim? :O

Figyelt kérdés

A barátommal mindig ezvan, hogy én hivom meg pl meibe vagy burgerbe, és nemvárom hogy visszahivjon. midnig aztmondja hogy majd visszahív meg ienek. mondom nem kell dehogyis.

De amikor nemtudunk milyen programot csinálni, mondtam ötleteket pl h akkor este menjünk Mc donaldsba h kicsit beszélgethessünk,de rájöttem h nincs pénzem. erre a válasza.

Anyukád nem ad pénzt? :| hátmondom nemhiszem mertmár sokatkértem ígyis tőle..

és eztnemértem hogy értitek nemvagyok bunkó, nemkell hogy meghivjon, csak jólesett volna hogyha felajánlja. szerintetek?

16/L


2010. aug. 11. 04:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Kicsit elkényeztetted a pasidat. Meg van benne egy adag bunkóság is, már bocsi, ami szépen előjött nála. Az "Anyukád nem ad pénzt?" mondatára, vagy ha legközelebb valami hasonlót mond, vágj vissza valami frappánsat, mondjuk kérdezz vissza, hogy "és neked a tiéd?", vagy egyszerűen csak add tudtára, hogy állítsa le magát. Nem vagyok egy földhöz ragadt alak, nem mondom azt, hogy a pasi álljon midnent, de úgy illik, hogy nem csak rajtad élősködik. Egy rendes pasi anélkül is megteszi ezt, hogy a csaj elvárná.

Másrészt ha nincs lóvé, lehet ám találni olyan programokat is, amihez 0 forint kell, mégis jól érzitek magatokat. Amikor fősulis voltam, hányszor volt, hogy úgy taliztam a csajommal, hogy épp csak annyi pénzem volt, hogy hét végén hazautazzak. Mégis el tudtuk tölteni az időt. Csak elég leleményesnek kell lenni.

Persze, tudom, itt az alapprobléma nem ez, hanem az, hogy nem elég figyelmes. Szerintem ezt nyugodtan felhozhatod neki, hogy ne csak Te törődj vele mindig. Elvégre ő a pasi, ő is tegyen már valamit kettőtökért.

F/27

2010. aug. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát ha nincs pénze a gyereknek akkor nem spúr csak bunkó. Ha van pénze akkor spúr hogy nem hív meg, és bunkó hogy elfogadja hogy mindig te hívod meg őt. De amúgy ha beszélgetni akartok üljetek le otthon egy kávéra. És ne hagyd neki h kihasználjon hogy mindig te hívod meg mert ez lehúzás.
2010. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem mondjuk zavarna is ha a lány fizetne a randin, de ha mégis igy lenne akkor utána tuti visszahivnám! F27
2010. aug. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem rohadtul cseszné a büszkeségem ha ő hívna meg, ha meg is hív mielőbb visszahívnám még ha csóró is lennék
2010. aug. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sosem engedte a párom, hogy én fizessek. Most már közös háztartásban és közös pénzen vagyunk, de ha megyünk valahova, akkor ő fizet. Ha csak nálam van pénz (és készpénz kell), akkor odaadom neki előtte a tárcám és ő fizet belőle. Mindkettőnket zavarná, ha nem így lenne.
2010. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első randin meghívtam a lányt egy gyorsétterembe, hálisten csak 1x mondta hogy ne hívjam meg, de végül belement, nem kellett könyörögni. Szerintem alap hogy a srác hívja meg a lányt!! Pl a srác meghívja 5ször a lány meg 1szer. Ez így reális szerintem.
2010. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: de a lánynak sem szabad ezzel nyilván visszaélni, mint ahogy a kérdező sem él ezzel vissza.
2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom sose hagy semmit fizetni még egy rossz 200ftos fornettit se haggya hogy megvegyem nem hogy még drágább dolgokat persze van amikor kiharcolom magamnak hogy ne ő vegyen nekem valamit

Szerintem elég érdekes barátod van...bunkó és spuri egyben.

Szerintem a kapcsolatotok ne a pénzen függjön...nem hinném hogy ti csak olyan helyen éreznétek jól magatokat ahova pénz kell...

Ha szeretitek egymást pénz nélkül is megoldjátok nem kell mindig költekezni egymásra...

2010. aug. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig én szoktam fizetni a randikon de ha esetleg mondja a csaj, hogy most ő akar fizetni akkor belemegyek. Elég gáz az olyan csaj aki elvárja, hogy mindent a pasija fizessen.

Volt egy barátnőm, mentünk moziba mindig én fizettem. Egyszer mondta, hogy most ő akar fizetni. Megvettem a jegyet és ő fizette a popcornt meg a kólát. Nagyon húzta a száját, hogy ilyen sokba kerül a popcorn+kóla. Mikor én fizettem akkor jajj vegyünk enni,inni de ha neki kell fizetni akkor már rögtön drágállja a dolgot.

2010. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mindig utáltam az olyan pasit, aki nem hagyja, hogy fizessem a saját dolgaimat...főleg, ha én találom ki, h menjünk valahova...Mert olyankor találok ki ilyeneket, ha van pénzem rá...akkor ne a pasi fizesse.Moziban pl egyikönk fizeti a jegyet, a másik a kaját.Ez így sztem megfelel...Most a párommal pl szinte közös kasszán vagyunk...vagyis ha nekem van pénzem én fizetek, ha neki van, akor ő...ha mindkettőnknek van, akk megosztjuk...Én így sokkal jobban érzem magam, mintha mindent ő fizetne...valahogy az olyan lenne, mintha kihasználnám...Exemnek volt mániája, h fölajánlotta, h menjünk enni, ő fizet...aztán kamattal együtt kérte vissza...vagy nem kérte vissza, és hetekig emlegette, h ő meghívott...ja...vett egy sültkrumplit, vagy egy gyrost...szal nem nagy tétel...aztán amikor szakítottunk, kijelentette, h több mint 100 ezret költött rám, és fizessem ki neki.
2010. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!