Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim bunkó lesz, ha elélvez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim bunkó lesz, ha elélvezett, hogyan tudnám folyton felizgulva tartani?

Figyelt kérdés

Bár kicsit furán hangzik, de megfigyeltem, hogy a barátom rendkívül odaadó és kedves tud lenni, ha már kicsit ki van éhezve. Pl. ha már 2-3 napja nem szexeltünk, akkor kedves velem, figyelmes, mindenféle módon kényeztet, simogatás, orális szex, ráadásul sokkal segítőkészebb is itthon. Viszont szex közben elmegy, vagy kielégítem, akkor ahelyett hogy örülne, onnatól minden érdekli csak én nem, sőt még bunkó is lesz néha. De legjobb esetben is, elmegy TVzni vagy gépezni és lesz*r. A legrosszabb az egészben h pl. ha szex közben elmegy akkor már "fáradt" ahhoz hogy pl. kinyaljon. De ha szex előtt csinálja akkor meg órákon át csinálja... Teljesen durvák ezek a hangulatingadozások. Megoldás lenne, hogy húzom egy kicsit, és pár napig nincs szex, de olyankor meg kiveri magának és még engem b.sz le, hogy barátnője van és magának kell kivernie. És ugyanolyan bunkó lesz.

Olyan trükkökre lenne szükségem, amivel folyton szexuálisan izgalmi állapotban lehetne őt tartani, nem valami gonosz megoldásra gondolok, csak valmai megoldásra. Vagy hogy hogyan lehetne ezeket a hangulatingadozásokat elkerülni?

Tudom hogy minden pasi kicsit ilyen, de őnála ezek az ingadozások túl nagyok és az agyamra megy...


2010. febr. 27. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nagy se.ggfej lehet
2010. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

az én exem is ilyen volt:S

besokalltam mikor leült msn-ezni a volt csajával+még chatelt idegen nőcskékkel és dobtam.

és nem minden pasi ilyen hálistennek.a mostanim sem és az első pasim se volt ilyen.

2010. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy nem szeret, csak dugni szeret.
2010. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Húúú de bunkó...jól meggondoltad te a párválasztást?
2010. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de hagyd ott még most! Gondolj bele, ez most teljesen úgy hangzik, mintha nem is Te, hanem a szex érdekelné, és kész! Ha most nem is tudod otthagyni őt, ettől a kapcsolattól ne várj sokat!
2010. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
:( de olyan nehéz lenne otthagyni... mert szeretem... más megoldás nincs? már 1 éve együtt vagyunk és nem volt mindig ilyen :( meg mint mondtam tud irtó aranyos is lenni...
2010. febr. 27. 19:26
 7/13 anonim ***** válasza:
A barátod nem úgy szeret téged, ahogyan azt egy kapcsolatban elvárná a másik fél. Sajnos egy olyan fiút fogtál ki, akinek csak arra kellesz. Igazából semmi szükség arra, hogy ilyen-olyan fortéjokat és praktikákat eszelj ki, hogy izgalmi állapotban tartsd a pasid. Minek? Mi értelme? A baj mindig ott van, hogy elélvez, utána meg le sem szar téged. A megoldás a szakítás.
2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, mert csak eszközként használ, kedvesség szex előtt pedig a zseton. Az ilyen srácot nem tudod megváltoztatni, mert nem érdeklik az igényeid. Jobban jársz, ha mielőbb keresel egy értelmeset!
2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kidobtam volna a második ilyen akciója után, hogy a lába nem érte volna a földet. (az első után hosszas átbeszélés, és ha arra sem akkor kalap-kabát.)

Egyébként beszéltél már vele? Nagyon sok kapcsolat amiatt sz*r, hogy csak szexelnek, de nem kommunikálnak. (bár egy ilyen s*ggfejnél nem hiszem, hogy sokra mennél, de próba szerencse)

2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne vigasztald magad azzal, hogy egy kicsit minden pasi ilyen, mert ez nem igaz.


Képzeld el, mi lesz, ha mondjuk hosszabb ideig beteg vagy, esetleg valami más okból nem tudod fenntartani a kanosságát... Keress normálisabb fiút, azt ajánlom!

2010. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!