Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátom nem akarja hogy változtassak a külsőmön?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ő két évvel idősebb nálam.

Most a természetes hajszínem van meg, ami barna, és ez tetszik is neki, mostanában azonban sokat gondolok arra, hogy szívesen befesteném legalább egy részét más színre, mondjuk élénkvörösre vagy lilára. Volt már festett hajam, tudom hogy jól állna, és sokat dobnak a közérzetemen és az önbizalmamon is. Amikor viszont ezt szóba hozom a batatomnak, olyanokat mond, hogy:

- csináljam csak, maximum kevesebbet fog mutatkozni velem nyilvánosan

- fessem be, de akkor ő leborotválja a fejét

- nem érti miért akarok k*rvásan kinézni

Nekem elég rosszul esik ez a hozzáállás tőle, pedig a legtöbb esetben megteszem amit kér, például levágattam a hajam, mert mondta hogy mostanában a rövidebb hajú lányok tetszenek neki.

Nem örül annak sem hogy szedem a szemöldököm, pedig iszonyú ronda amikor elburjánzik, azt pedig, hogy szívesen kipróbálnám az 1D vagy a 2D szempillát, már említeni sem merem neki...

Szerintetek mit tegyek? Mennyire szabad hagyni, hogy befolyásolja a párom a kinézetemet?



2020. nov. 23. 08:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

Nyilván jogában áll azt kezdeni a testével amit akar, és nyilván én nem mondhatom meg neki, hogy teheti e vagy sem.


Az egy másik kérdés, hogy amennyiben megtenné, akkor nekem meg jogomban áll edönteni, hogy ezek után szeretnék e vele maradni, vagy sem.



Nekem példál a formás, kis mellek tetszenek, és utálom a felfújt műanyag lufikat... Marhára felháborodnék, ha a párom kitalálná, hogy akkor ő most megcsináltatja... Gondolom nem lepődne meg, ha megkérném, hogy akkor csomagoljon össze (spoiler: de meglepődne, és ugyanazok, akik itt biztatják a kérdezőt, hogy tegyen amit akar, teli torokból kiablánának, hogy nekem nem volt jogom őt kivágni)

2020. nov. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#6-os, még jó hogy különb akarok lenni és nem állok be a sorba. Egyéniségről hallottál már? Attól komoly nő leszek, hogy kiskosztümben flangálok az utcán, vagy dolgozok home office-ban? Te nyugodtan legyél csak a szürke tömeg egy újabb példánya, de ne szóld meg azt, aki mondjuk a hajával, az öltözködésével vagy bármivel más akar lenni.

Csak azt érezni a kommentedből, hogy mennyire keserű és korlátolt gondolkodásod van, tele sztereotípiákkal.

2020. nov. 23. 10:06
 13/26 anonim ***** válasza:
46%

12 Én nem a 6-os vagyok, nem is bántani akarlak. Az igaz, hogy nem leszel komoly nő egy kosztümtől, de az is igaz, hogy nem lesz egyéniség attól, hogy természetellenes színű hajat festetsz magadnak.:)

Rengeteg olyan ember van, aki azt képzeli, hogy a "polgárpukkasztó" megjelenés az egyéniség kifejezésének a non plus ultrája, közben meg ugyanolyan unalmas, szürke, jellegtelen emberek, mint a többi százmillió.

2020. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%

A pasid is elég korlátolt és tele van sztereotípiákkal, már ne haragudj, és képes vagy vele együtt lenni.

Igazad van, hogy leoltod a nem normális kommentelőket, de a pasiddal szemben is így kéne szembeszállnod.

Sose hagytam, hogy beleszóljanak a stílusomba és olyan pasi van mellettem, aki nem is akar. Van különbség hajfestésben két igényes munka között, csak az igénytelenül festett haj nem áll jól szerintem.

2020. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek más az önkifejezése. Neked ez. Vagy elfogadja vagy nem.
2020. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
37%

"még jó hogy különb akarok lenni és nem állok be a sorba. Egyéniségről hallottál már? Attól komoly nő leszek, hogy kiskosztümben flangálok az utcán, vagy dolgozok home office-ban? Te nyugodtan legyél csak a szürke tömeg egy újabb példánya, de ne szóld meg azt, aki mondjuk a hajával, az öltözködésével vagy bármivel más akar lenni."


LOL :D


A hozzád hasonló lila hajú egyéniségek azok, akik annyira egyediek, hogy pont úgy néznek ki, mint a kedvenc insta megmondóembereik, és az összes követőjük.


Várj! Kitalálom, ilyen épphogy felnőtt vagy (19-22 éves), és marha nagy egyéniségnek tartod magad, aki tökre különbözik az összes korabelitől... csak pont ugyanúgy néz ki.



Egy nap majd tényleg felnősz, és megérted, hogy az egyéniség nem ott kezdődik, hogy marha egyénileg adidas superstart, skinny farmert, egyforma felsőt, kabátot, és hajat hordasz másokkal, SŐT! attó sem leszel egyéniség, hogy ezeket kerülöd...

2020. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Utolsó, mint ahogy írtam a kérdésben, 20 éves vagyok, és nem az anyuci-apuci eltart típusú divatbaba.

A hajszín többek között az egyéniség, a jellem egyik külső megnyilvánulása, kifejeződése (számomra). Nincs bajom a természetes hajszínemmel, de másra, újdonságra vágyom.

Nem bírom megérteni mi bántja az emberek szemét abban, hogy a kedvenc turimból összehalászott ruháim mellé van lila melír a hajamban :D Mintha kötelező lenne nektek is befesteni...

2020. nov. 23. 11:25
 18/26 anonim ***** válasza:
46%

"A hajszín többek között az egyéniség, a jellem egyik külső megnyilvánulása"


Az összes "egyéniség" szerint ez így van...


Ezért olyan piszok nehéz találni manapság egy tényleg egyéniséget, aki nem attól lesz különleges, hogy képes venni egy doboz szintes festéket, és van annyi esze, hogy szakszerűen kenje a fejére.



Férfiként a két kezem összeteszem, ha leülök beszélgetni egy nővel, aki teljesen mindegy, hogy éppen az aktuális divatnak megfelelően öltözik, vagy teljesen szürke kisegér módon, de 1 óra múlva úgy állok fel, hogy igen, ez a beszélgetés csodás volt, egyéni gondolatok, kultúrált kommunikáció, akár vita, és pezseg a vérem, hogy újra találkozzam vele.


Az átlag olyan, mint Te, hogy egyéniség attól lesz, hogy most milyen színű a haja, és kosztümös business cicát játszik vagy lázadó punkot éppen. Unalmas

2020. nov. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Ha számodra a hajszín az önkifejezés eszköze, akkor fessed csak bátran.


Szerintem rengeteg extra hajszínű nő flangál, szóval ebben semmi extra nincs, de ez az én véleményem.


A barátodnak is van véleménye. Ahogy neked jogod van festeni a hajad neki joga van hogy valamilyen véleménnyel legyen erről. Mindenki a saját portáján söprögessen.

2020. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%
Azt teheted, hogy változtatsz a külsődön.
2020. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!