Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátom nem akarja hogy változtassak a külsőmön?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ő két évvel idősebb nálam.

Most a természetes hajszínem van meg, ami barna, és ez tetszik is neki, mostanában azonban sokat gondolok arra, hogy szívesen befesteném legalább egy részét más színre, mondjuk élénkvörösre vagy lilára. Volt már festett hajam, tudom hogy jól állna, és sokat dobnak a közérzetemen és az önbizalmamon is. Amikor viszont ezt szóba hozom a batatomnak, olyanokat mond, hogy:

- csináljam csak, maximum kevesebbet fog mutatkozni velem nyilvánosan

- fessem be, de akkor ő leborotválja a fejét

- nem érti miért akarok k*rvásan kinézni

Nekem elég rosszul esik ez a hozzáállás tőle, pedig a legtöbb esetben megteszem amit kér, például levágattam a hajam, mert mondta hogy mostanában a rövidebb hajú lányok tetszenek neki.

Nem örül annak sem hogy szedem a szemöldököm, pedig iszonyú ronda amikor elburjánzik, azt pedig, hogy szívesen kipróbálnám az 1D vagy a 2D szempillát, már említeni sem merem neki...

Szerintetek mit tegyek? Mennyire szabad hagyni, hogy befolyásolja a párom a kinézetemet?



2020. nov. 23. 08:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolgot kell eldönten, hogy akarsz-e tetszeni a páronak vagy sem? Mert a nők, kapcsolatban az ő kedvükért akarnak szépnek lenni, viszont az extrém kinézetet kevés pasi tolerálja. Legyen egy nő csinos és ápolt, de ne nézzen ki úgy mint egy bohóc, mert azt nemigazán tolerálja a köznép, és még y pasidra is ferdén néznek majd. Egy állasinterjún tuti bukta a lila fej.
2020. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
#12: te egy nagyra nőtt gyerek vagy. Járjál papagájként, az illik hozzád.
2020. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
24%
Ti, lila hajúak... nos, ti mind-mind egyéniségek vagytok:)
2020. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Én ott is hagynálak egyből. Biztos félreértett, amikor elkezdett járni veled, azt hitte, egy helyes, kedves nő, aztán kiderül, hogy valami k urtizán.
2020. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Ismét jól megfigyelhető a tipikus női kérdés, ahol a kérdező nem tudja elfogadni, hogy sokak szemében nem előnyös a lila haj, ők mind le vannak pontozva. Aki meg mellette érvel, az is csak nyalizásból teszi, esetleg privátot is küldött a kérdezőnek. 😅
2020. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Fesd be amilyenre akarod. Később meg fogod bánni, hogy nem tetted meg. Ne fogd vissza magad. Fiatal vagy, csináld. Ebben a korban bolond dolgokat kell megtenni.
2020. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!