Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ezt rám kiabálja?

Figyelt kérdés

Meg ismertem egy fiút, a szép kártyáján volt szálláshelyén x mennyiségű pénz abból nyáron, el mentünk wellnesezni közösen nyaralni, és most hogy szét mentünk rám kiabálta, hogy rám költött x mennyiségű pénzt én ilyen olyan hálátlan vagyok és eddig senkire nem költött ennyit mint rám.

És ő akarta hogy menjek vele nyaralni, és hogy van a szép kártáyján X összeg és milyen jó lesz. Meg bagater dolgokat kiabál rám. Én meg viszonoztam azzal, neki hogy én is vettem neki ezt azt, erre azzal jött ő többet költött rám, mint én ő rá, és hálátlan ilyen olyan vagyok.



#szép kártya,szállás hely, rá kiabálás
2020. nov. 23. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Senki sem kötelezte, hogy költsön rád. Így járt.
2020. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
kuka ember
2020. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Vmi idétlen kisfiúcska. Egy igazi férfi biztos nem csinálna ilyet. Dugtatok is?
2020. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyílván, sexeltünk is mert járogattunk.
2020. nov. 23. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
És nem volt jó neki?
2020. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
ő volt a naiv, de legközelebb már tudja hogy olyan lányra költsön aki komolyan is gondolja
2020. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Ó istenem, falun is van szépkártya... kiabáljatok csak egyásra :D
2020. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező! Amíg együtt jártatok, addig nem volt semmi jele annak, hogy ő ezt afféle kettőtök közötti tranzakcióként (hoci-nesze "valamit valamiért" jelleggel) fogja fel? Vagy nem is figyeltél erre?

Én (most kizárólag a saját nevemben beszélek) lehet, hogy puszta kíváncsiságból megkérdezném tőle amúgy, így utólag, hogy ha szerinte tartozom neki, akkor mégis mivel. Marha kíváncsi lennék a válaszára.

2020. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Most nem azért de ha én egy teljesen friss kapcsolatban vagyok és elhívom a lányt nyaralni, először is valószínűleg végigkeféljük az egész nyaralást, másodszor ha utána nem úgy jönnek össze a dolgok hát ennyi. Egy élmény marad akkor is. Úgyhogy nem jogos. És ez független az elköltött összegtől.
2020. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg alapból, ha szép kártyán van valakinek pénze szálláshelyre, akkor azt milyen jogon kiabálja rá, a csajra akit elhív magával welnesezni? Attól mert két ember szét megy mert sok minden nem müködik nem kéne a másikat ezzel meg bántani hogy mindent a másikra kiabáljon.
2020. nov. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!