Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a szex kicsit csökkent, de idővel "helyre rázódott"?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok érdekelnének.

Kérlek a "nem, nálunk minden nap van szex 10 éve" meg hasonló kommenteket tartogassátok olyan kérdéshez, ahol relevánsak. Itt konkrétan olyan példa érdekelne, ahol a szex valamilyen indok miatt kicsit csökkent (plusz kilók, összezártság, stressz, akármi), de idővel sikerült visszarázódni.


Köszönöm előre is


2020. nov. 24. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nálunk: szülés, gyerekkel alvás, elhízás, depi, harag, majd fogyás, gyerek önállósodása, kevesebb probléma, kb 6-7 év volt
2020. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

15 éve jöttünk össze. Az elején volt szex dögivel - féltem, nem is bírom majd g*civel. Ez a beetetési időszak. Fél év után visszaállt olyan heti 3-4-5 alkalomra. Ez pont olyan volt ami normál, ami megfelelő. Az első gyerek születése után ez - a kötelező böjti időszak letelte után - hellyel közzel visszatért. A második gyerek születése után viszont durván visszaesett. Annak ellenére, hogy szó volt harmadik pujáról ... kéthavonta 1 vagy 2 alkalommal, ha puncit kaptam, akkor túlzok. Nagyon kemény időszak volt. 5 vagy 6 évig tartott. Volt ez plussz kilók miatt, volt ez önbizalom hiány miatt, a gyerek miatt és az anyagi problémák miatt.

Természetesen nem bírtam ki. Előfordult, hogy elmentem qrvázni. 3 és fél évvel ezelőtt elmentem egy napon 2 olyan lányhoz, akik valami extra töltetet adtak. Visszakaptam az önbizalmamat. Hazaérve - a nejem természetesen nem tudta hol voltam - sokkal energikusabb voltam. Gyakorlatilag újra udvarolni kezdtem Neki. Korábban ilyenkor letördelte a szárnyaimat és megtaposta az önbecsülésemet, de ekkor talán Ő is érezhette, hogy akkora pozitívum van bennem, hogy ezt nem tudja lelombozni. Na meg be is jött neki, amiket mondtam. Gyakorlatilag egyik napról a másikra visszahoztam a kedvét mindenhez - elsősorban természetesen a szexhez. Visszaállt a heti 4-5 alkalmi rendszeresség ráadásul volt, hogy Ő volt a kedvezményező. A mennyiség mellett a minőség is javult!

2020. nov. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 éve vagyunk együtt. Kb egy év után tabival védekeztünk. Utána szépen lassan elkezdtem egyre kevésbé kívánni a szexet. Olyan fokozatosan történt, hogy nem is gondoltam, hogy a gyógyszer az oka. A végén hetene-kéthetente szexeltünk csak. Fél éve abbahagytam a gyógyszert, azóta sokkal jobban kívánom a szexet. Most naponta, kétnaponta van. A legjobb döntés, hogy gumira váltottunk, drágább, kényelmetlenebb, de legalább van miért használni.
2020. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!