Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretett a barátom?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve vagyunk együtt, nekem első baràtom. Tudni kell hogy elég szeretethiányos és önbizalomhiányos vagyok. Hiába mondom neki hogy találkozzunk többet (mert a kapcsolatunk annyiból áll hogy átjön pár órára, szex, és lelép, vagy ha valami program van haverjaival akkor hív, de amúgy semmi) egyszerűen nem változtat. Akkor változott meg minden amikor már nem jártam ki vele a haverjaihoz és ezáltal alig találkoztunk. Mondtam neki kirándulást, mozit amikor még lehetett, állatkertet szintén, mindenre azt mondta nincs kedve/pénze, de emellett kiderült most később, hogy a szórakozásra meg tudja költeni a pénzt. Lelkileg felkészültem a szakításra, aztán próbáltuk megbeszélni, de folyamatosan tagadja hogy engem elhanyagol, hogy a szórakozásra van pénze, olyanokat mondd hogy arra gyűjt hogy együtt tudjunk menni ide oda (ami nem igaz mert velem nem megy sehova, rajtam számolgatja a kilométereket, a barátain meg nem). Nekem csak annyira lenne szükségem hogy fejezze ki szavakkal hogy szeret és hogy jó vagyok neki, bújjunk össze, én főzök neki vagy bármi, szex, közös programok pl túra vagy bármi, de hiába mondom neki folyamatosan rám vetíti a hibákat, hogy neki azért nincs kedve ezekhez meg azért nem változik meg mert én sem teszem. Az meg a legrosszabb hogy a barátaival akik elég érdek társaság többet van mint velem. Itt csak tényleg a szakítás segítene?

23/L 23/F


2020. nov. 24. 13:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Emellett nem vagyok igénytelen, sok dícséretet kapok a külsőmre, azt is mondják hogy jobb csaj vagyok mint ő pasi, de ő sosem féltékeny pl.
2020. nov. 24. 13:36
 2/19 A kérdező kommentje:
+ mostmár teljesen paranoiás lettem, féltékeny is mivel sosem dícsér, de elengedni nem tudom
2020. nov. 24. 13:38
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szomorú, amikor ilyen szinten átalakul a srác részéről a 'társ' fogalom, és már csak a szexet igényli a barátnőjétől. Nem tett tönkre, én szakítanék vele és keresnék egy értelmes férfit a helyedben.
2020. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Minden férfi tönkreteszi a nőket.
2020. nov. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Bocs, de a felénél leálltam ennek a hisztinek az olvasásával.


Nem a pasid tett tönkre, hanem te tetted tönkre magadat azzal, hogy egy olyan emberrel vagy együtt, aki 3 éve hülyének néz teged.


Semmi különös nincs abban, amit írtál, mert járnak ide ilyen emberek panaszkodni, akik olyanal vannak együtt, aki nem becsüli őket, szóval ugyanolyan unalmas story-k ezek, mint a "gáz, hogy 20 évesen nem volt még barátnőm?"


A szakítson meg feleslegesen gondolkodsz, mert úgy sem fogsz szakítani, mivel szerelmes vagy. Ha mégis megteszed, majd visszakönyörgi magát hozzád - naná, hiszen, nem minden nap talál ilyen befolyásolható embert - te meg majd visszafogadod, és beveszed a hazugságait, hogy "innentől minden másképp lesz".


Nem, kiscsillagom. A szakítás az érett emberek tulajdonsága, akik le tudnak zárni egy kapcsolatot, és van elegendő önbizalmuk ahhoz, hogy ha kell, egyedül menjenek tovább az úton.


De te csak egy hisztis kölyk vagy. A kb. 18 éves unokahúgomnak több esze lehet, mint neked.

2020. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nincs itt semmi gond.


A pasas csak dugja a kérdezőt, az meg azt hiszi, hogy ez kapcsolat.


De gondolom ez sem számít, mert ha tudja is, hogy ez nem az, akkor is ragaszkodik hozzá valami miatt.

2020. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
Kétszer is elolvastam, de szerintem is te tetted magad tönkre. Pontosan tudod, hogy szarik a fejedre, pontosan tudod, hogy nem kérhetsz tőle semmit, pontosan tudod, hogy milyen ember volt és milyen lesz és mégis kitartasz mellette. Ezek után mit vársz? Csodák csak a romkomokban léteznek, a való életben neked kell lépned, ha problémád van.
2020. nov. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

Na, a sok elfogult nővedő lepontozott.


Amikor a pasik írnak ki hasonló kérdéseket, akkor nagyon erősen tudják osztani az észt, de amikor nő követi el ugyanazt a hibát, azt már nem lehet.


Mert az ilyen nőket mindig pátyolgatni, babusgatni kell, még akkor is, ha hajmeresztő ostobaságot művelnek.


Szemernyit sem tudok haragudni a kérdésben szereplő pasira. Az egy aljas, de okos srác. Nagyon jól tudja, hogy milyen buta emberrel van együtt, lényegében zsinóron rángatja. Egy igazi vagány rosszfiú, aki majd egyszer talán a gyerekeinek fogja elmesélni, hogy fiatal korában milyen nőkkel volt együtt, tanulságként.


Az istennek legyen hála, amiért vannak racionalista, értelmes nők is, az elfogultak mellett, akik a GYIK gyűjtőfórumán tévekenykednek.

2020. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tett tönkre. De, ha nem akarsz becsavarodni, azonnal hagyd ott. Az írásod alapján egy nagyon rendes odaadó lány vagy. Sokan ilyenről álmodnak.
2020. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Azt gondolom, hogy azoknak a válaszolóknak igazuk van akik azt mondják hogy zárd már le végre és ne hisztizz.

Kár ezen vergődni. Nem sokat jelentesz neki. Csak dugni vagy jó. A kommentek elég nyersek de igazuk van. Jó lenne elgondolkodni rajta.

2020. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!