Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó stratégia hiszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó stratégia hiszti kezelésére?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatomban sokszor belementem a játszmázásba, most nem akarok. Ha ignorálom a sértődését, akkor megunja? Nektek mi vált be?

2020. nov. 24. 22:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
A sör.
2020. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, nem jött be. :D
2020. nov. 24. 22:06
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem erőt és határozottságot kell mutatnod. Ha azt látja, hogy a gyerekes hisztivel semmit sem tud elérni nálad, akkor talán változtatni fog a viselkedésén. Lehet, hogy először kemény összezördülések lesznek, de te akkor is maradj határozott. Ha akár csak egyszer is engedsz, akkor joggal fogja azt gondolni, hogy ezt máskor is eljátszhatja veled.
2020. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
12%

Csicskalángos.


[link]

2020. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj oda a párodra. Mármint őszintén figyelj rá. És akkor nem is lesz hiszti.
2020. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
Cseréld le.
2020. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Ő baja a hisztizés. biztos otthagynám a francba, vagy kiraknám. Nekem ne picsogjon-csapongjon már, mint egy 14 éves!
2020. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%
Egyedül a 3as érti a női lelket. Még kiegészíteném annyival, hogy igen, ha egy nő ki tud zökkenteni akár a hisztijével, akár mással azzal máris gyengeséget mutatsz. Egy nő mindig tesztel! A te dolgod pedig, hogy megmaradjon a tartásod. Ha hisztizik, vicceld el. Ne hisztizz, ne durcázz be és ne tarts távolságod. Legyél kiszámíthatatlanul macho, egy kicsit bunkó de csak addig a szintig amíg le tudod nyűgözni. Öleld meg és kérd fel táncolni, tedd fel az asztalra stb...gondolom nem kell folytatnom :)
2020. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%
Humorérzék és lazán kezelés
2020. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Hiszti = figyelemhiány.

Mit tegyél? Figyelj rá.

Minden nap legyen egy kis idő amikor 100 százalékosan csak rá figyelsz. Ha érzi, hogy fontos neked, eszébe se jut hisztizni.

2020. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!