Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ezt már nem bírom

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ezt már nem bírom

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok a feleségem 29 éves.

És a helyzet az, hogy tényleg nagyon szeretem őt de mostanság elhatalmasodott benne a dominaizmus.

Mindigis volt benne de az elején még sokkal úgymond lightosabb volt meg nem csak erre épült a kettőnk kapcsolata ezért elfogadtam.

Tehát nem csak ilyenek voltak a szexuális életünkbe ez csak inkább ilyen kiegészítő volt számunkra meg fájdalmat nem is okozott soha.

Viszont az utóbbi időben már folyamatosan ezeket akarja és egyre durvábban, a porba akar alázni és nagyon kemény fájdalmakat okozni amikre már személyszerint nem vagyok vevő és nem is engedtem neki.

Már beszéltem vele erről, hogy tulajdonképpen mi a szándéka ezzel de azt mondta neki már nem elég az ami régebben volt. Hogy felerősödtek benne ezek vágyak.

Sztetek van esély arra, hogy még meglehessen menteni ezt a dolgot vagy adjam fel?

Szexualitáson kívül egyébként nincsenek is ellentéteink egymással szinte soha a háztartásban meg ilyenekben minden rendben van és sokszor szoktunk lelkizni is de mostanában ez a dolog nagyon elkapta


2020. nov. 25. 13:27
 1/6 Hellmano ***** válasza:
61%
Ha nem akarod a kapcsolatot megrontani, de neked ez nem jó keressetek egy házi szolgát, akin kiélheti magát az asszonyod. Ezer meg egy jelentkező van rá, akik szeretik az ilyen alázást meg ütlegelést, de meg megúszod legalább a dolgot :D
2020. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szexuális játék kettőn áll, ha te nem akarod, meg kell értenie.
2020. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem :D
2020. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szex addig jó, amíg mindkét fél élvezetet talál benne. Ha valaki valamit NEM akar, azt tiszteletben kell tartani. A véleményem a párodról, hogy sérült pszichésen.
2020. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na most, hogy itt vagyunk a kérdés után valamennyi idővel hát még mindig együtt vagyunk szerencsére az első válaszolónak köszönhetően.😅

Nagyon köszönöm haver így meglett oldva a dolog.

Őt alázza veri velem meg sokkal jobb mint eddig valaha.😁

2020. dec. 13. 14:41
 6/6 Hellmano ***** válasza:
Jó kis kenőpénzt elfogadok, azért :D
2020. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!