Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Én ezt már nem bírom mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már nem bírom mi a fenét tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja hogy szakítottunk az exemmel 3 évig voltunk együtt viszont annyira vak voltam a szerelemtől hogy észre se vettem hogy szinte már nem is törődik velem úgy értem hogy semmi gondunk nem volt el jött a nyár el jött a július és a augusztus aztán nem is írt rám nem is keresett mindig én kerestem őt hogy találkozzunk aztán augusztus végén rám írt hogy beszélnünk kell én akartam szakítani csak meg vártam míg ő mit is lép,mert nem tudom fel fogni hogy nyár előtt minden jó volt oda volt értem sőt annyira szeretett hogy le sem lehetett magamról vakarni,de aztán 3 hétbe mint ha el múltak volna az érzései amit nem értek nyáron dolgozott e miatt alig tudtunk találkozni és nem is zavart egyszer sem mondtam neki hogy ne dolgozzon dolgozzon,csak volt olyan hetek hogy nem láttam már vagy 20 napja és már elegem lett,és meg kérdeztem mi is van mikor találkozzunk ő meg hogy nem tehet róla hogy dolgoznia kell én ezt értem csak a kapcsolatunkra meg szinte nem volt neki már semmi ideje mindig a munkára fogta szinte veszekedni se szoktunk csak már annyira ki tört belőlem az hogy hiányzik hogy egyszerűen muszáj volt vele veszekednem mert ha a saját barátnőm nem látom több mint 20 napig azt már azért csak meg szólom mert nekem hiányzik aztán utána rá hosszú napok után találkoztunk aztán azután is aztán hirtelen rá 1 hétre pedig szakított velem és az a legrosszabb hogy máig sem tudom hogy miért meg kérdezik az emberek hogy miért szakítottunk egyszerűen nem tudok nekik semmit mondani mert nem tudom a teljes okát és szerintem így nekem rossz le zárni egy kapcsolatot úgy hogy az ember nem érti hogy miért is lett igazán vége,csak még máig is rossz hiányzik legszívesebben meg keresném és rá írnék de tudom hogy magam aláznám meg ezzel és tudom hogy mások le sem szarnák mennének más lányok után és majd jön másik meg ezek a szövegek de nekem nem kell más én be érem vele is csak ezek szerint neki nem is voltam annyira fontos mint azt ő elő adta mind ennek ellenére az a rossz hogy nem tudom magamat túl tenni ezen az egészen főleg úgy hogy látom hogy ő teljesen el van nélkülem még fiatal vagyok de akkor is nem értem hogy miért mindig engem dobnak el pedig nem is csaltam meg semmi olyat nem követtem el amit nem lehetett volna helyre hozni csak kérlek rendes válaszokat írjatok 20f.
2017. okt. 21. 16:19
 1/4 A kérdező kommentje:
és azt ne írjatok hogy biztos van más a dologban mert azóta sincs senkije .
2017. okt. 21. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak mellékesen kérdezném, hogy amikor az írásjeleket tanították a suliban, akkor hiányoztál? Tudod, nagyban megkönnyíti a szöveg megértését, ha írásjelek segítségével tagolod a mondatokat.

Az írásodból ítélve túlérzékeny vagy. És ezt a kicsit is domináns nők nem szeretik.

Könnyen meglehet, hogy a csajszi belezúgott valakibe, aki semmibe veszi. És az ugyan lehet, hogy nincs senkije, de hogy rohan valaki után, az is biztos.

Legyél kicsit tökösebb. Nem lekezelő tufa, hanem férfias.

2017. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez már vagy az 5. ilyen kérdésed.

Most már ideje bejelentkezned pszichológushoz.

Túlságosan ragadós voltál,sok voltál a lánynak,emiatt szakított.Tanulj belőle és legközelebb hagyjál egy kis teret a partnerednek.Nem szabad kisajátítani senkit sem.

Lesz majd még kapcsolatod,ne aggódj,csak próbálj meg felnőttként viselkedni,hozzáálni a dologhoz.

2017. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt végig tudta olvasni első nekifutásra, annak jár egy pacsi. :D

Csatlakoznék az előttem szólókhoz...ha nem írtad volna a végére azt hinném, hogy lány vagy. 20 éves létedre nagyon gyerekesen viselkedsz..írásodból is csak az jön le, hogy hisztis vagy nyavajogsz mindenért. Nőlj fel!

2017. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!