Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a francot tegyek magammal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot tegyek magammal? Egyszerűen nem bírom ha egy napig nem hallok felőle!

Figyelt kérdés
TÚl sokat lógok barátomon.Ha egy nap nem beszélünk, akkor hívom, ha nem veszi fel már aggódom, hogy mi történt, és folyton zaklatom, tudom én is magamról.De ritkán találkozunk és én tudni akarom hogy mi van vele.hogy tudnék ezen változtatni?
2011. jan. 21. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha szeretnéd tudni, hogy hol van, és mi van vele... Én sem bírnám ki, ha egy napig nem tudnék róla semmit. Persze azért tudni kell, hol a határ, és nem hívogatni minden órában, és folyton számon kérni, hogy mit csinál, de azért a napi egy az szerintem szükséges.
2011. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne zaklasd, ne hívogasd..stb


Ha tudod a választ miért kérdezel?

2011. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csinálj valamit ami eltereli a figyelmed ne ő legyen életed értelme...
2011. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elfoglalt vagyok, sok a hobbim, mégis szüntelenül rá gondolok:S
2011. jan. 21. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?:)
2011. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 hónapja:)
2011. jan. 21. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :)

Remélem meg egy jó ideig együtt is maradtok. ;) :)

Az első hónapokban én is kiakartam sajátítani a páromat. :) Mert ugye van az az érzés, hogy ha van egy jó napod vele, akkor vágysz rá, hogy a következő és a következő meg a következő nap is szintén jó legyen vele. Mennyit szoktatok találkozni? :) Lehet az is, hogy hiányzik, mert nem vagytok együtt eleget... Szerintem barátoddal hívjátok el a közös ismerősőket, barátokat, és menjetek el valahova szórakozni. :) Ha pedig nem ér rá a barátod, akkor menjetek el a barátnőiddel valahova. Probálj meg minnél többet emberek társaságában lenni. :)

2011. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a tippet!

igazából a ritkábbnál is ritkábban találkozunk, mert én másik kontinensen tanulok most pár hónapig.

De ez az elmenés másokkal...hát tudod én egy otthonülős típus vagyok, de ha magyar földön leszek végre, akkor el fogok menni vele valakikkel valahova:)

köszi szépen:)

2011. jan. 21. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:

na az lenne a fura, ha akkor találkoznátok ritkán, ha közel laknátok egymáshoz

meg ha azt mondaná h nincs ideje magára, és mondjuk mondaná hogy mikor szabadnapos lesz (4-5 nap múlva) akkor otthon szeretne maradnbi, és utána nap találkozni veled

sőt a haverral is a közös proginkat lemondaná mikor egyedül akarna lenni, mintha nem hiányoznál neki annyira, mint neked ő

kérdés az hogy tényleg csak azért mondja, mert szeretne pihenni, vagy otthon lenni vagy pedig másért

ő is keres annyiszor amennyiszer te? akár e mail, sms, telefon

2011. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!