Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti benne lennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti benne lennétek egy oda-vissza kötözős csikibe jelszóval?

Figyelt kérdés

kötözéssel vagy anélkül az élvezetesebb? Meddig mennétek el?

Érett válaszokat várok.



2020. nov. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Érett válaszokat vársz csikizésre? Remélem nem hiszed, hogy tényleg élvezetes...
2020. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Htszhülye....
2020. nov. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

hirtelen nem tudtam hova tenni, mi az a csiki. nálunk a malom társasjátékban volt régen csiki-csuki..

egyébként komolytalan kérdésre ne várj komoly választ. szerintem semmi élvezetes nincs benne...

2020. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

"Érett válaszokat várok."


Egy ilyen kérdésre? 😀

2020. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A jelszó miért van? A kötözést meg a csikizést értem a jelszót nem.
2020. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%
csodálkozom a sok furra válaszon. Ha kikötöznek és csiklandoznak akkor érdemes egy jelszót megbeszélni, ha már tul sok lesz és nem bírod. Én szeretem a csikizést de nem szabad elfelejteni hogy egy kínzási mód.
2020. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És máshogy nem lehet szólni utolsó? Ráadásul akkor meg úgyis szól a másik, akkor meg mi értelme az egésznek? Nem azért van kikötözve, hogy ne lehessen leállni? (nyilván ha baleset van vagy valami, akkor az más)
2020. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
46%
#8 ha nagyon csikis vagy és elkezdenek csikizni akkor nem tart 1 percig sem és könyörögsz hogy hagya abba. Így aztán el sem kell kezdeni. Ezért kell az a bizonyos szó ami jelzi neki hogy most komolyan akarod hogy álljon le
2020. nov. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#1,#3,#4! ha nem hiszed, hogy ez felnőttek közt lehet jó, kellemes, izgató érzés, akkor mielőtt véleményt mondasz, próbáld ki! itt senki nem gondol kínzásra, csak önkéntes játékról lehet szó!
2021. jan. 14. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!