Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátod ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátod ilyen jóban lenne az exével? Engem eléggé. Részletek lent.

Figyelt kérdés

A barátom (25) sokat beszél a volt barátnőjéről (27), akivel 3 évig volt együtt. A lánynak van új kapcsolata úgy 2 éve. Más városban élnek, egy évben 2-szer, 3-szor ha találkoznak, de intenzíven e-mailezgetnek. A lánytól kapott plüssállat kint van a polcán. Szóltam neki, hogy kicsit zavar, mire ő: az nem jelent semmit, ők csak jóbarátok, és mutatta, hogy egy másik plüss is ki van neki téve, amit egy régi osztálytársától kapott.


Ha találkoznak az exszel, és úgy alakul, a lány ott alszik, egy ágyban (!) vele (állítólag helyhiány miatt), de a pasi állítása szerint eszük ágában sincs összegabalyodni.


A pasi legjobb barátja is sokat emlegeti a volt barátnőt, az új barátnő (én) jelenlétében is. Hogy milyen közös élményeik voltak.


Megkérdeztem amúgy a barátomat, hogy túl van-e már az előző barátnőjén (2 éve szakítottak), és azt mondta, hogy igen, túl van. De valahogy mégsem ez jön le a viselkedéséből. Tudom, hogy nem csalna meg, de valahogy olyan fura nekem ez az intenzív kapcsolat. Amúgy be is akar mutatni a csajnak, mert számára fontos, hogy jóban legyek a barátaival.


2010. aug. 11. 12:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szerintem ez kurv@ gáz
2010. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 StephanieXx ***** válasza:

Biztos zavarna icipicit,de nem mutatnám ki a barátomnak.

HA tudom,és érzem,hogy szeret,és bízok benne,akkor nem lenne semmilyen kétségem,hogy esetlegesen megcsalna.

Vennék neki én egy plüsmacit,és lecseréltetném a volt barátnőjétől kapott plüst a polcról.

2010. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 StephanieXx ***** válasza:
Apropo...és..tennék valamit,hogy NE aludjanak egy ágyban.Nem érdekel,hogy barátok,és nincs semmi köztük.Akkor se aludjon a volt barátnőjével egy ágyban.
2010. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon hangoztasd neki, hogy zavar téged, mert akkor bizalomhiányra fog gyanakodni, hogy szerinted megcsalna, meg ilyesmik, és rosszul esne neki, és lehet, hogy ő is talál majd valamit, ami miatt szekálhat téged. Aztán lehet belőle nagyobb probléma is. De azért eléggé gáznak tartom azt az egy ágyban alvásos dolgot. Kérdezd meg tőle, hogy neki hogy esne, ha te is ilyen szitukban lennél.
2010. aug. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Nos én nem értek veled egyet, valósínáleg azért mert nálunk én voltam aki jóba volt az exével. Mi találkoztunk is, jártunk együtt bulizni úgy két havonta egyszer, de semmi nem volt, már lezártuk és nem is akartuk újrakezdeni. Amin végképp ne akadj ki az plüssmaci. Nekem tele van a szobám olyan dolgokkal amit az exemtől kaptam, tényleg midnenhol. Eszem ágában sincs kidobni vagy eltenni őket. Ajándékba kaptam egy embertől akit szerettem. Az hoyg egy ágyban alszanak lehet engem is zavarna, de aludtam én már jopár pasival egy ágyban ugy hogy egymáshoz sem rétünk...jo ezen én is kiakadnék :)

de ha beszélni akarnak úgy is fognk, leglaább nem titkolja előtted, ha hisztizel érte csak azt éred el hogy titkolni fogja.

2010. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Igen is rohadtul zavarna! Amíg én tiszteletben tartom az érzéseit, és nem pakolom ki az exeimtől kapott ajándékokat, addig ő se tegye. Egy ágyban helyhiány miatt? Persze.....

Ne hagyd magad madárnak nézni, igen is kérd számon, mert ő a TE párod. Mond el neki az érzéseidet, és ne azt, hogy picit zavar, hanem nagyon is!

Ne tűrd el ezt a viselkedést, vagy kérdezd meg mit szólna ha te is az egyik exeddel aludnál egy ágyban... Biztos elöntené a szar az agyát....

2010. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem mutattam ki, hogy zavar a dolog, csak annyi volt, hogy megkérdeztem, biztos túl van-e a volt barátnőjén. Meg azt is megkérdeztem, hogy mit szólna, ha én egy ágyban aludnék az exemmel, azt mondta, nem zavarná. Hát, nem tudom... lehet, hogy ő ilyen lazább, de nekem ez akkor is rosszul esik.


Meg tényleg rengeteget dumál róla, még azt is tudom, hogy milyen pózban szexeltek (!).


Meg volt, hogy főztünk vmit, ami az ő ötlete volt, és megjegyezte, hogy ezt a kaját az exe találta ki, és mennyit ettek együtt ilyet...

2010. aug. 11. 12:49
 8/28 anonim ***** válasza:

Én az összes volt barátommal jóban vagyok.

Sőt, a legjobb barátom egyben az első komoly barátom is volt és én is sokszor aludtam már nála, vele egy ágyban.

És nem történt semmi, hiszen csak BARÁTOK vagyunk. Mostmár.

Jó, aláírom, biztos nehéz ezt így elfogadni, de hidd el, van ilyen.

Igenis lehettek barátok valakivel, akivel azelőtt együtt voltatok.

Szerintem ne aggódj emiatt (jó, mondani könnyű, tudom én).

Főleg ha be akar mutatni.

Szerinted ha lenne köztük valami, annyira akarná, hogy találkozzatok? Szerintem ez is pontosan azt jelenti, hogy már csak barátként tekint a lányra.

De ez csak az én véleményem.

L/23

2010. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

ma 12:25 vagyok

nézd, ő az élete része volt három évig. Hozzá tartozik a párodhoz, az ő emlékei. Örülj neki hogy megosztja veled, ez már végképp arra utal hogy túltette magát rajta! Azt emgértem h zavar h egy ágyban alsznak, kérd emg szépen hogy ezt ne csinálja. Azt nem értem miért kéne padlásra dobni az ajándékait... Emlékek könyörgöm... A múltból. ehez mindnekinek joga van. Titeket is zavarna ha azt kérné a párotok hoyg tegyétek el azt, ami már a szobátok része, csak éppen egy extől kaptátok. Az hogy megmutatja neked az ételt amit az exével talált ki neem megint csak arra utal, hogy már átvetted az ő helyét, már a tiéd a szíve. Az lenne gáz ha idegesen mondaná hoyg ezt együtt nem ehetitek, hiszen ezt az exével szokta.

2010. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Igen, értem, mire gondolsz. Nem is várom el, hogy kidobja a plüsst vagy ilyesmi. Ez alapból nem zavart volna annyira, csak az egy ágyban alvós sztori után kezdett el minden kis apróság idegesíteni.


Én kicsit azt érzem, mintha azt akarná, hogy vegyem át az exe helyét. Mármint neki voltak kialakult szokásai az exével, pl. néha angolul beszélgettek, és mondta, hogy dumáljunk majd mi is angolul. Ez önmagában jó ötlet, mert gyakorlás, de mégis ellenemre van, mert ne akarja már rám erőltetni az ő régi szokásaikat. Az az övék, mi meg ketten alakítsunk ki új szokásokat, ami meg csak a mi kettőnké.


Meg az is nagyon fáj, hogy a legjobb barátjával meg az exszel ők igen jóban voltak, és itt is azt érzem, hogy a lány helyére keresnek valakit. Igyekszem én is jóban lenni a barátjával, de az nagyon zavar, mikor együtt emlegetik a régi szép emlékeket, meg hogy "milyen kár, hogy nincs itt X. Y." -- mondta egyszer a barátja (X. Y. az exet takarja).


Engem tulajdonképpen nem az zavar, hogy barátkoznak, barátkozzanak nyugodtan, tudom, hogy testileg nem csalna meg, nem az a fajta. Az más kérdés, hogy nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy még nagyon kötődik az exéhez, és bármikor visszamenne hozzá, ha a csaj újra akarná kezdeni. Ha nem beszélne sokat róla, nem emlegetnék folyton a barátjával ezt a lányt, akkor talán jobban el tudnám fogadni ezt a helyzetet (és attól még nyugodtan találkozhat vele felőlem).

2010. aug. 11. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!