Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk bosszulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk bosszulni? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Exem másfél hónapja szakított velem, úgy hogy 5 nap múlva facebookon már látható volt, hogy egy másik csajjal van együtt. 2 hét múlva a csaj szakított vele, exem meg rám kente az egészet, holott nem is beszéltünk, sőt, a csajt se ismertem, nem foglalkoztam velük. Ezután letiltott, mert neki állt feljebb.

Most meg egyik legjobb barátnőmre hajt, mert a kapcsolatunk alatt ők jóban voltak, bnőm viszont nem akar semmit se tőle... miért is...

hogyan tudnánk bosszulni? :D


2011. okt. 21. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Összedobod a barátnőddel a pénzt, majd ráküldöd a Maffiát az exedre...
2011. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sz.rjátok le mindketten jó magasról, úgy lesz neki a legszarabb, nektek pedig a legkevesebb energiátokba telik.

A bosszú nagyon gyerekes dolog, ráadásul felesleges energiapazarlás.

2011. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
semmi értelme,csak tovább fajulnának a dolgok,egyébbként ha azt látná h hidegen hagy minden vele kapcsolatos dolog az jobban bosszantaná sztem........
2011. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szia! Szerintem, ne pazarolj több időt a pasira. Nem éri meg bosszút állni, mert már így is te vagy vmiért a hibás szerinte (akár igaz, akár nem, ő így látja), ha most még direkt alá is teszel végképp az leszel. Próbálj túllépni rajta és felül emelkedni a dolgokon.

A barátnődnek meg mond el a történteket és azt hogy hogy érzel, mit gondolsz a pasiról. Ha épp eszű nem kezd egy ilyennel.

2011. okt. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ráküldöm a nácikat... (neve miatt) xDDDDD

jó hát ezen is gondolkoztunk, h semmit se tegyünk, de megérdemelné...

2011. okt. 21. 21:13
 6/10 A kérdező kommentje:

én már túlléptem rég rajta, nem ezzel van a gond.

bnőmmel ezt már megbeszéltük (hogy mit gondolunk erről)

csakhogy neki ez a helyzet nagyon rossz. nem akar rosszban lenni vele, de kapcsolatot semmiképp nem akar

2011. okt. 21. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akar rosszban lenni vele, de bosszulgatni akar... fura egy logika.
2011. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bosszulgatni én akarok :D meg egy másik bnőm is belesegítene xD
2011. okt. 21. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor biztos nagyon túl vagy rajta... :) Na mindegy, te dolgod.

"Én egyszer, amikor nagyon utáltam egy gyereket, chilit készítettem a szüleiből, és megetettem vele."

Jobb ötletem nincs ;)

2011. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jóhátna gyerekeskedni akarok :DDDD

de lehet h nem lesz semmi...

viszont szívesen megdobáltam volna a házát wcpapírral! xD

2011. okt. 21. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!