Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Általában a férfiak vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfiak vagy a nők tesznek többet azért, hogy egy párkapcsolat jó működjön?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen a nők. A genetikájukból eredően sokkal gondoskodóbbak.
2020. nov. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

"Egyértelműen a nők. A genetikájukból eredően sokkal gondoskodóbbak."


Ahham :D


Érdekes amikor egy férfi hivatkozik a genetikára, akkor bullshit. Amikor egy nő, akkor bizonyíték

2020. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12


Így van.

2020. nov. 26. 18:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem változó.

Hol az egyik fél tesz bele, hol a másik.

Pl ismerkedési időszak alatt, illetve a kapcsolat elején szerintem a férfiak. Amikor még nagyon lelkesek, udvarolnak, meg akarnak tartani.

Valljuk be, mi nők, ezt élvezzük. Sokat nem kell tennünk, ha nem vagyunk elutasítóak, mi csak élvezzük a figyelmet.

Onnantól, hogy egy hosszú távú kapcsolatról van szó, én magamon jó ideje azt tapasztalom, hogy én teszek bele jelenleg többet.

Több terhet, gondoskodást veszek a nyakamba. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a páromat a jelenlegi munkahelye eléggé lefárasztja, ami kihatással van a kapcsolatunkra is, sokszor kedvetlen. Én ötletetek, mit kellene csinálni, hova menjünk, stb. Többször bújok hozzá, mert ő most elvan magának.

Szerintem ez helyzetfüggő, illetve állandóan hullámzik. Nyilván ő sem mindig ilyen, alapjaraton nagyon törődő és lelkes. (8 éve vagyunk együtt)

Aki nem így látja, gondolja, az becsapja magát is.

Olyan nincs, hogy mindig, mind a két fél ugyanannyit tesz bele és olyan sincs, hogy altalanossagban csak és kizárólag az egyik fél igyekszik. Ha meg mégis, az nem kapcsolat.

Ez az én véleményem.

2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!