Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a barátnőm? Már unalmas vagyok? 19/F

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, és elképesztő jó kapcsolatnak ígérkezett, nagyon szeretjük egymást. Mindig említi, hogy ilyen meg olyan szuper ajándékkal fog meglepni, ez elképesztően jól esik, mert hogy én soha nem voltam ilyen fontos senkinek, még a saját családom is jócskán elhanyagolt. Csinált nekem egy adventi naptárat. Az egészet saját kezűleg csinálta meg, és minden naphoz egy komplett kis ajándékot rakott. Nem tudom miket, de kíváncsi vagyok. Viszont pár hete elkezdődött nála egy ilyen furcsa visszahúzódás. Csöndben ül, félrevonul, nem szól hozzám, ellenben a kutyáimat halálra dögönyözi, hozzám nem szól, ha meg megkérdezem, mi a baj, azt mondja semmi, jaj hagyjuk már, ne képzelj bele semmit... Van hogy aztán estére tök vidám, és egész éjjel hozzám bújva alszik, van hogy elfordul, és egész nap kerülős... Rákérdeztem már konkrétan erre, hogy ezt észrevettem nála, de erre csak annyit mond, hogy nyűgös kicsit, fáradt, stb... Valamiért azt érzem, hogy már lejárt a szavatosságom, már nem tudom eléggé kielégíteni a vágyait, már unalmas vagyok... Pedig dolgozom így érettségi mellett, és mindig viszem ide-oda, ide viszem enni, oda viszem kirándulni, csomószor haza viszem, ami nekem más irányba van, mint az én otthonom... Egyszerűen nem tudok rájönni, mi lehet a baj, és megőrülök attól, hogy nem osztja meg velem azt a nyilvánvaló problémát, amit ott látok a szemében...

2020. nov. 27. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

A szeretet viszonozni kell, minnél nagyobb annál jobban!

Szerintem te ezt nem tetted meg eléggé.

2020. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg valami tök más problémája is lehet, pl. a családjában, tanulmányaiban stb.
2020. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyenek illik megbecsülni. Vigyél neki virágot, kényeztesd néha mondjuk csinálj neki habfürdőt, csinálj/ vigyél neki vacsit. Lepd meg kis aprósággal fülbevaló, nyaklánc.


De lehet van valami a családdal is csak nem mondja el.

2020. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tudok neked segíteni, mert 24 éves létemre én is csinálok ilyeneket.

Valószínű a gond nem veled van, sajnos a párom is mindig magát okolja. Valami nincs rendben az életével (munka, tanulmányok, család, barátok stb.). Ilyenkor elvonulunk és csendben szenvedünk.

Ilyenkor a legtöbb amit tehetsz, hogy mellette vagy: szeretgeted, simogatod, szépen beszélsz vele. Rá ne kiabálj semmiért, fel ne kapd a vizet semmin, mert háromszor olyan rosszul fogja venni mint alapból. Néha rá lehet kérdezni, mi bántja, egy idő után úgyis kibukik. De felesleges faggatni, mi a baja.

Nagyon szépen beszélsz a barátnődről, nem hinném, hogy bármi gond lenne veled.

Elviheted valahova, szervezz programokat, legyetek együtt, ez mindkettőtöknek jó. ☺

2020. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feléd irányul. Csupán ilyen, ingadozó a kedve. Van olykor, hogy a figyelme elkerül rólad, nem vagy prioritásban, ezt el kell fogadnod.

Az exem is imádott engem és én is őt, de nem tudtuk mindig ezt a szerelmes állapotot fenntartani. Volt, hogy csak egyedül akartunk lenni, kiélni magunkat, és abban kevésbé szerepelt a másik. Attól hogy valakivel kapcsolatban vagy, még ember vagy és van életed, vannak más állapotaid.

2020. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt az első év, ilyenkor kezd visszaállni a rend úgymond, megvan a jó kapcsolat, együtt is töltötök el sok időt, mint írtad, most is bújik, de ilyenkor már jön az én idő fontossága is, már nem lógnak napi 24-ben egymáson a párok, attól még szeretik egymást és töltenek együtt időt, de nem folyamatosan egymás nyakában.
2020. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!