Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek? Miért ragaszkodik, ha már ő sem szerelmes?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt (volt)párommal. Együtt is lakunk. 1év után szakított velem(munkahelyi stressz,túl sokat vagyunk együtt,nem érzi a lángot stb).vártam rá 3hónapot,bár azt mondta ne tegyem.aztán helyrejöttek a dolgok.aztán pár hónap múlva újra előjött ez nála.ki volt borulva,azt hittük pánikbeteg,így szép csendben beletörődtem és próbáltam segíteni őt.újra helyrejött a dolog,minden rendben volt pár hónappal ezelőttig.akkor úgy éreztem túlságosan be vagyok zárva,valami nem jó,vele is eltávolodtunk egymástól.mondtam neki,h szünetet szeretnék.ő már másnap felvette a kapcsolatot egyik exével,regisztrált társkeresőkre,h ő már tudja mi lesz a szünet vége,nem hülye,nem fog magában sírva várni a semmire.így aztán szakítottunk.közben elkezdtem beszélgetni egy lánnyal,akivel már több mint 3éve ismerjük egymást.találkoztunk és elkezdett alakulni valami.úgy érzem megszerettem.közben viszont ideges is voltam,mert zavar,h a volt párom,aki egyben lakótársam is.. Tehát azért sok dolgon atmentünk,nem akartam,hogy rossz legyen neki.mikor elmondtam neki ezt a másik lányt,elég jól fogadta.este viszont már mikor közeledett a másnapi tali az új barátnővel,akkor kiborult.sírt és szidni kezdett.lemondtam így a másnapi talit.úgy érzem hagytam,hogy a sajnálat felülkerekedjen az igazi érzéseimen,akaraton.másnap tiszta fejjel atbeszéltük a dolgokat.azt kérte adjunk egy esélyt a dolgoknak hogy helyrejöjjenek,de hogy már ő sem szerelmes és még nem biztos hogy tudná folytatni,mivel úgy érzi megcsaltam.azt kérte,amíg ez a kivárós időszak van,ami szerinte 2hónap is biztos lesz,kell,hogy legyen,addig ne beszéljek a másik lánnyal.belementem és elmondtam ezt a másik lánynak is.elég rosszul érzem magam.igazából úgy gondolom,hogy a régi páromnak nem is kellek igazán,csak nem akarja hogy másé legyek és valójából úgy akarjuk helyrehozni ezt a dolgot,h senki nincs annyira oda a másikert.vélemény?mit tennetek?
2010. aug. 11. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szerelmes beléd, akkor a ragaszkodása a megszokás miatt van. Nagyon nehéz egy adott helyzettől megválni, ha már régóta úgy működik. Nekem az előző kapcsolatom is a végén már megszokássá vált. Szétmentünk, egy ideig fájt, hiányzott az a környezet, a mindennapi rutin amit akkor szoktam meg. De egy idő után helyre lehet rázódni.
2010. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!