Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza? Lehet belőle még újra szerelem? A pasimmal 2-3 hónapig jártunk. Utána szakítottunk és mondta hogy ragaszkodik hozzá hogy barátok maradjunk, . mert nagyon megkedvelt, de én még mindig szerelmes vagyok belé nagyon

Figyelt kérdés
szakítás óta többször taliztam vele (átjött hozzánk), és nagyon jól elvoltunk. (mondta hogy szerelemre ne számítsak) csak az a baj hogy fősulira jár és alig ér rá. Még elég messze is lakik, mondtam neki hogy visszavárom. Erre ő ezt mondta: "én is várni fogok és számítok rá hogy még lesz belőle valami de nem a közeljövöben"
2009. jan. 1. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Amid eljon az a "közeljövő" addig keress valaki mást!talán jobbat is kapsz!
2009. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sehogy! Én a helyedben megpróbálnám elfelejteni. Mennyi idősek vagytok?
2009. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én 17 ő meg 19 ... de már azóta nagyon sok pasival randiztam ... és semmi hatással nem voltak rám... nemtudom őt elfelejteni... mártöbb mint 2 hónapja szakítottunk ... és mégmindig nagyon szerelmes vagyok belé...
2009. jan. 2. 15:49
 4/4 anonim válasza:
Sajnálom! Tudoom mi zajlik le benedd, én is átmentem ezen ilyen idősen! Amig öt nem engeded el, addig más tényleg nemfog érdekelni. Ha ő azt mondta ne számits szerelemre, akkor ne emészd magad, hogy hátha. De az is lehet h pár év mulva összejöttök megint. Nálam az történt, hogy a fiu akit szerettem 17 én 18 voltam. 2 hónapig voltunk együtt, majd egyszer csak elfelejtett hivni. 1 helyre jártunk szórakozni ő folyamatosan próbálkozott, de csak "azt" akarta. Én meguntam,nemfoglalkoztam vele többet, pedig nagyon szerettem, de engem ne használjon ki senki! Ma 22éves vagyok van 1 5 hónapos gyönyörű kisfiam és nem találod ki ki az apukája?! :) Szóval légy erős a jövö kifürkészhetetlen. Az is lehet holnap szembejön veled 1 olyan srác aki teljesen megbabonáz és az elözönek még a nevét sem fogod tudni:) Sok sikert és fel a fejjel
2009. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!