Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha beleszerettek egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettek egy házas emberbe, kikezdenétek az illetővel úgy, hogy tudni róla, hogy rossz a házassága?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

*es az is hogy en is voltam kisgyerek akit az apja tanitott biciklizni

Es szoval ez nekem szab egy olyan gàtat hogy hàzas ffit én potenciàlisan ffinek valahol nem is tartok.

2020. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%
11-es, ez változni fog. Fiatalabb koromban nekem is külön kategória volt a házas pasi. Nem tudtam rájuk úgy nézni. Aztán ahogy idősödtem, ahogy a korombeliek lettek a házas pasik, ahogy a házasságom tönkrement, a házasság igazából már nem sokat jelentett számomra. A másik fél házas státusza se.
2020. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Akkor jo :)

Már kezdtem aggodni hogy ha igy maradok akkor a majdani férjem sem lesz már ffi a szememben hàzassàg utàn csak egy gügyögö apa vagy egy csoszogo papucsos kockas pizsamàs jeti. Ha egyáltalàn ilyen lesz.

2020. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nyugi. Iszonyú szexi tud lenni egy pasi, aki oda van a gyerekéért.:)

De remélem a házasságban tovább tudsz hinni majd, mint én.

2020. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a két szo egymas mellett nem is szerepel..

Szexi ffi aki oda van a gyerekekert.


A kettö üti egymàst


En nem is csodàlom ha vki mem hisz a hàzassàgban mellesleg :)

2020. nov. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem a gyerekekért, hanem a gyerekéért! Nagyon nem ugyanaz.

Én ismerek ilyet. Mindenei a gyerekei. Iszonyat jól néz ki, plusz nagyon karizmatikus. Azt a nőt nem kapja meg, akit nem akar. Igaz, hogy ilyen millióból egy van.

2020. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez valahogy nem megy bakker :D

Bizti lazàbb vagy :)


[link]

2020. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez a rossz a házassága a legolcsóbb kamu duma.
2020. nov. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
Ma már simán. Régen még visszatartott, hogy nem helyes "asszisztálnom" a felesége átveréséhez. Ez tök jó és szép, csakhogy az eredménye: kimaradtam a jóból, még egy kis boldogságmorzsa sem jutott, csak a nagy büdös semmi, a nélkülözés vagy a sz*r. Hiába vannak ugyanis szingli férfiak, velem nyilván nem a normálisabb, valamire való kategória áll le, hanem csak a hányinger... Foglalt férfiból viszont jutott volna "minőségibb". Ha egyszer az életben még ilyen helyzetbe kerülök, tuti nem hagyom ki, nekem is csak egy életem van, juthatna valami kis jó végre, nem mindig csak mások örömének végignézése.
2020. nov. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha nincs annyira gerinces az ember, hogy kilépjen a házasságából, ha az már nem működik, akkor nem akarok vele összeállni. Nincs szükségem ilyen emberekre.
2020. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!