Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal lassan 1 eve cagyunk vagyunk bar tavkapcs kbe100kmre vagyunk.elso kapcsolatunk 20 evesek vagyunk neki vannak baratai szeret veluk logni meg jatszanak is de valamiert en nemtudok veluk beszelgetni. Mit mondtok erre?

Figyelt kérdés
Az anyja is mindig mondja h fiatalok vagyunk meg hogy ne legyek ilyen allandoan ezt mondjak nekem bar tesom is h nyanya vagyokxx
2020. nov. 29. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondom en nemvaltozok meg baratom miatt mentem el most is bulikazni a haverokhoz koztudott h baratom nemszeret a 4 fal kozott lenni inkabb nalam megszokott lett a 4fal kozott lennim dec 27re megint terveznem valamit es 31et is ha azokkal kell nem kettesbe komolyan szarul esne...
2020. nov. 29. 16:23
 2/7 A kérdező kommentje:
*terveznek.
2020. nov. 29. 16:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Idegesitenek a haverok 26 eves az egyik meg szuleivel el pedig dolgozik van baratnoje stb engem ezek felb***nak nakmost gyertek azzal h jajj mibaj van ebbol en mashogy latom a dolgokat...azt mindig a pia hogy igyal igyal igyal
2020. nov. 29. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:

jól elbeszélgetsz magaddal?



Ezeket a problémákat miért nem a pároddal beszéled meg? mondhatod, hogy kettesben akarsz lenni vele legalább szilveszter este, és nem vagy kíváncsi a haverjaira.


A megfelelő kommunikáció... ez a párkapcsolat kulcsa.

2020. nov. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En mondom de olyan mintha nem erdekelne...
2020. nov. 29. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Vótmá, írtam is neked választ az 1, 5-ben.

2020. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt a cagyunk vagyunk fordulatot nagyon szereted, sikerült mindkettőbe beleírni
2020. nov. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!