Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális a férjem?

Figyelt kérdés
A hét elején majdnem a mentő vitt el, mert nem ment le a vérnyomásom. Borzasztóan rosszul voltam. 2 napot otthon maradtam, nem tudtam elmenni dolgozni. De a férjem szerint pihengettem itthon, és azt csináltam, amit akartam. De felkelni nem bírtam.
2020. nov. 29. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez szomorú ha ezt gondolja
2020. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Pihentél mert rosszul voltál. Mi ebben a probléma?
2020. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Vagy azert csinalja, mert amigyis keves a penzetek vagy mar nincs annyira oda erted...

2020. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet, hogy összekaptatok valamin, ő meg ilyen kicsinyes, övön aluli dologgal vágott vissza? Nem szép dolog, de ezt hamarabb elhiszem, mint hogy komolyan is gondolta ezt a megjegyzést.
2020. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális.
2020. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
De hiszen igazat mondott. Nem mondott ezzel semmi rosszat. Pihentél otthon, és azt csináltál amit akartál, nem?
2020. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezek után nem hívnám a férjemnek. Ha a pihenés részét vesszük, az igaz, mert úgy történt, ahogy. Pihentél. De tekintve a körülményeket, elmondás alapján... nem, nem normális dolog
2020. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Még szép, hogy "pihentél otthon" - már ha a folyamatos rosszullétet lehet annak nevezni. Ha barátnőm beteg, ALAP hogy nem cs*szegetem. Ápolom, beviszem ágyba az ételt, italt. Nem engedem, hogy bármit csináljon, bármire gindja legyen - ahogy fordított esetben is ez történik.
2020. nov. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolta. Mert ő tegnap egész nap feküdt a tv előtt, míg én főztem, takarítottam, vasaltam, tanultam a gyerekkel, mosogattam, elpakoltam. Este megkértem, legalább a gyerek cipőjét takarítsa meg. És mondtam b neki, annyira szeretnék én is egy napig feküdni. Mert az, mikor szarul vagyok, fel sem tudok kelni, az nem azt jelenti, hogy azt csinálok, amit akarok. És nem érti meg. Utána meg néz rám bután, hogy miért haragszok.
2020. nov. 30. 09:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy tapló. Amit nyilván tudtál, mikor hozzámentél. Mi a kérdés?
2020. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!