Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyenlőség, hogy érjem el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenlőség, hogy érjem el a változást?

Figyelt kérdés

Párom (28N) és én (30F) 5 éve vagyunk együtt. Már a kapcsolatunk elején is megvolt egy bizonyos fokú egyenlőtlenség a kapcsolatunkban, minden az ő irányába hajlott. Sajnos az a helyzet, hogy ő az akaratát atviszi mindenen. Itt több taktika van, sorban a következők:


Adott egy szituáció, melyben ő megkér vagy megmondja mit tegyek vagy mit ne. Ha nem úgy teszek akkor elsőnek jön a fenyegetés, hogy ha nem úgy lesz akkor felejtsük el egymást.. mivel ezek a dolgok olyan jelentéktelenek, hogy az ilyen kijelentést tudom, hogy nem komolyan gondolja így ez nem hat meg. Ilyenkor jön a hiszti.. 2-3 napos hiszti mert nem úgy tettem ahogy ő akarja.


Ilyenkor általában engedek neki, mivel tényleg jelentéktelen dolgok és nem ér annyit, hogy két napig hallgassam a hisztit. (Pl. Barátom átjön és elszivok vele egy szál cigit.. amúgy leszoktunk a párommal 2 éve, ezért nem szivhatok el egy szálat se..soha..)


Engem nem konkrétan a tiltasok targyai zavarnak . Nem a cigi hiánya a bajom, vagy a más dolog amit nem enged vagy nem szeretne, hogy megtegyek, hanem az elvek..


Olyan személyek tanácsát várom aki volt ilyen helyzetben, hogy lehet ezt megoldani?


Továbbá az is baj, hogy amikért ő szól, ugyanúgy megteszi, csak engem nem zavar ezért nem szolok, mivel igy gondolom, hogy ezek nem komoly dolgok..


Ha számonkérem az a valasza, hogy ő ilyen es ot ezek zavarják nagyon.


Még egy pl.: ha az ügyfeleim, beosztottaim nők, akkor biztos megcsalom, ezért én ne jopofizzak velük, de ő amúgy joba lehet minden férfi kollégájával, mert azok csak kollégák.


En tudom mi az egészséges, ő sem lép át egy szintet, ezért nem is szólok neki, mert tényleg nem zavar.. engem az zavar hogy nekem semmit se lehet..


Nagyon szeretem őt, megoldásokat akarok nem lelépni..


Ha megkérem, hogy vegyen vissza mert ő ugyanazokat a dolgokat amikért velem problemazik megteszi, legtöbbször az a válasz, hogy akkor ő se fog majd beszélgetni a kollégájával csak ha nagyon fontos.. tehát a másik irányba változik, pedig ez nekem nem zavaró..


2020. nov. 29. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiralylanyt szerettel volna, megkaptad. Megvaltozni nyilvan nem fog, neked ket lehetoseged van, vagy megszokod, vagy megszoksz. Megoldasok nincsenek, ahhoz neki kene valtoznia es nem akar.
2020. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te egy bàbu vagy, akit lehet befolyásolni, rángatni, akinek nincs szabad akarata se szava.

Abból lehet hülyét csinàlni aki hagyja. Te pedig asszisztálsz hozzà.

Nőként mondom, hogy rég el kellett volna küldeni a fenébe

2020. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy új partner valószínűleg megoldja a problémát.
2020. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Savlekotő ***** válasza:

Nem illetek össze van ilyen,hiába nem akarsz lelépni,ez nem fog működni vagy bekattansz és oda csapsz neki,az meg már alpári lesz.. Jobb időbe elengedni mint így nyekegni azon ami ennyire nem megy..

70F

2020. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Első körben NE ENGEDJ A ZSAROLÁSNAK. Neked elsősorban társ kell, nem pedig egy zsebdiktátor, aki azt is meg akarja szabni, melyik napszakban milyen színűt sz**j. Menj bele a konfliktusba, ha pedig nem hajlandó továbbra sem autonóm lényként kezelni, akkor kalap-kabát neki, aztán vegyen egy bólogató autótacskót, mert az való neki.

Nincs olyan, hogy ő ilyen, aztán te meg "rohadj meg". Nem. Te is "ilyen vagy", tetszik tetszik, nem nem. Sajnos nem képes kompromisszumot kötni. És gyanítom, hogy más emberek nem sűrűn tolerálnának neki ennyi mindent. Jelen formájában a párodnak nem való párkapcsolat.

2020. nov. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a nő egy zsarnok.

Ne haragudj meg kedves barátom,de nyilván én az első ilyen letisztázhatatlan történet után összecsomagoltam volna.

Tudod míg keresőképtelen voltam,és 18 nem lettem,a szüleim gondoskodtak rólam,és megmondták,hogy mit szabad,vagy nem szabad tennem.Helyesen,egyebként.Ugyanis náluk éltem,a tanulmányaimban segítettek, és voltak szabalyok.Ha nem tetszik,akkor el lehet menni,és élni ahogy tetszik.Szokták mondani.

Azóta dolgozom,és saját magam dontöm el,hogy mit teszek,vagy nem teszek.

Te felnőtt,keresőképes ferfi vagy,nem pedig egy gyám alatt levő kiskorú,magatehetetlen személy.

2020. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!