Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetem el hogy békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el hogy békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Nyáron szakítottam az addigi élettársammal, mert már nem tudtam elviselni a fanatizmusát, az irányítási mániáját, hogy mindenben meg akart változtatni, és nem utolsó sorban azt, hogy egyszer belémrúgott. Azóta megszületett a közös babánk (de már nem élünk együtt) és hiába teszek bármit, nem akarja megérteni, hogy a gyerekéhez eljöhet, de kettőnk között már nem lesz semmi. Állandóan udvarolni próbál, meg akarja fogni a kezem, virágot hoz, el akar hívni vacsorázni meg moziba. Ha próbálom neki megmagyarázni, hogy ne velem foglalkozzon, hanem a fiával, olyankor kiakad, hogy én miért nem akarom, hogy a gyereknek normális családja legyen, meg miért teszem tönkre az álmait, miért akarom elválasztani a fiától. Pedig eszem ágában sincs elválasztani a fiától, de szerintem direkt érti félre, mert én képes vagyok érthetően megfogalmazni a mondandómat. De ő neki valami vagy fekete, vagy fehér, tehát vagy együtt vagyunk hárman, vagy azt gondolja, hogy mindenben ellene vagyok. Pedig nem erről van szó, de én nem kérek többet egy ilyen emberből. Hogyan értessem ezt meg vele?
2007. dec. 18. 10:14
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát elég nehéz helyzetben vagy!!!:(De ha már tényleg ennyire gáz,akkor feltudod jelenteni,zaklatás vádjával!Tudom,hogy nehéz,mert ott van a közös baba,de az a gyereknek sem jó,ha azt látja,hogy állandóan veszekedtek!Ő fogja megsinyleni az egészet!

2007. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán hindzsd el neki,hogy van valakid.....
2007. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!