Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el, hogy szakítsanak?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal terveztem összejönni, de amigre "véltlen összefutottunk volna" egy szorakozohelyen, a szeme láttára ujra rátalált az elsö pasijára.

Nagyon sokat beszélgetünk a csajjal, szimpatikus vagyok neki amire azt mondta,hogy normális esete ez sokat jelentene. Tegnap elmondta,hogy Ő is szeretett volna volna vmit, de igy most nem jo. Mondta, hogy nem akarja ,hogy szarul érezzem magam de ő szive szerint összejönne velem, de igy nem jo ezért ugymond "padoznom kéne", amit én meg a becsületem miat nem szeretnék. Viszont NAGYON kell ez a csaj :( mondta,hogy beszélgessünk ugyanannyit továbbra is...


Hogyan bírjam rá szakiításra (gyorsabban)? Mit teenétek TI a helyemben?


17F a lány 19


2011. jún. 7. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Közölném vele, hogy én nem tartalék játékos vagyok a focimeccsen, és nem vésztartalék.

Ha akar tőled valamit, akkor döntsön, a volt pasiját egyszer otthagyta, te jobb vagy. Az sem volt véletlen, hogy egyszer már szakítottak.


Döntse el, hogy kellesz vagy nem kellesz, ha nemet mond, akkor ne sírjon, ha te addigra találsz valakit, aki nem vésztartalékként tekint rád, és egy hét múlva kidobja az exe.

Te nem fogsz kitáncolni egy kapcsolatból, hogy a kispadosa lehess.


Ez a helyzet megalázó, a csaj bizonytalan, te meg legyél férfi, és állj a sarkadra.

2011. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

felejtsd el.


megbízhatatlan buta p*csa, akinek csak arra kellesz, hogy néha "kisírja" megát válladon. így neki megvan egy párkapcsolat minden pozitív oldala, mindenfajta kötelezettség nélkül. te meg szívsz folyamatosan.

2011. jún. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sza.rd le, ne foglalkozz a csajjal. Komolyan. Hidd el, hamarabb együtt lesztek, mint gondolnád.
2011. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
A tegnapi beszélgetés végére megbeszéltü,hogy beszélgetünk továbbra is... akkor szerintetek irjak neki egy smst hogy másképp döntöttem? mert látom az elsö két válaszolo aztmondja,hogy álljak ki magamért és mondjam meg neki ,hogy így ez nem játszik...
2011. jún. 7. 12:15
 5/25 A kérdező kommentje:
Jah igen !!!! Arra gondoltam, és mondtam is neki, hogy találkozzunk... sosem tudtam,hogy mia különbség baráti, nem baráti találka közt de ö egy barátiba benne van, fél attol ,hogy kísértésbe esik... EZT gondoltam kihasználni, hogy találkozgatunk... És hátha.. mit gondoltok??
2011. jún. 7. 12:18
 6/25 BlackSword ***** válasza:
Legyen már önbecsülésed!!! Az ilyen lányokat meg el kell hajtani a jó büdös... (szóval oda)...
2011. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De most még tuti nem menne :S:S:S hát egy honapja "kell" már...:S az tuti nem menne,hogy jo akkor cső... :/
2011. jún. 7. 12:20
 8/25 anonim ***** válasza:
Zsarold érzelmileg vagy üsd ki a pasiját aztán a csaj pippantson le
2011. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hát igen, az első kettőhöz csatlakoznék, de saját bőrödön is kipróbálhatod... Én is leráznám, ne legyek tartalék (voltam már tizenévesen, tanultam is belőle). De ne sms-ben már... Egyébként az a szép az egészben, hogy, ha csak simán sz*rsz az egészre, max, ha feljön szóba, akkor egykedvűen közlöd, hogy ez neked nem játszik, akkor egy ilyen feldogású lánynál hirtelen érdekesebb leszel, figyeld meg...
2011. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
X') :D......
2011. jún. 7. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!