Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ez a helyzet ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegnap nagyon összevesztem a feleségemmel. Okjra járok, ahová 1 hónapja csatlakozott egy másik lány is. Mivel egy csoportban vagyunk, valamint kisebb 10 fős csoportokat alkotunk és abban is egy helyen vagyunk így minden közösségi oldalon ismerősök lettünk. Ez a lány likeolta az egyik képem, rögtön jött a ki ez a lány kérdés.. mikor elmondtam, megvádolt, hogy miért nem szóltam, hogy uj csoporttárs stb stb.. tiszta beteg.


Semmi közöm a lányhoz. Lényeg a lényeg elvette a telefonom hogy kitörli. Én hülye hagytam , mert nem akartam több vitát és akkor úgy is az lett volna hogy biztos azért nem akarom mert van köztünk valami.


Ma megyek nyilván be, gondolom észre fogja venni én meg magyarazkodhatok mert totál cink. Vissza se jelölhet mert akkor itthon megint áll a bál.. ötletek?



2020. nov. 30. 06:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Erőszakos feleség, papucs férj, kiegészítitek egymást.
2020. nov. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Ezért sem vagyok közösségi oldal tagja, és persze nem választok sárkány barátnőt.
2020. nov. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Keféld meg alaposan az asszonyt...
2020. nov. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha gyerek még nincs, ne ragaszkodj ehhez a feleséghez.
2020. nov. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Dugd meg. Mindkettőt.
2020. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Megmondanám az igazat. Bocsi a feleségem baromi féltékeny nő és önkényesen kitört az ismerőseim közül. Ennyi.
2020. nov. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

A csoporttársadnak azt mond, amit a 6os válaszoló írt, az teljesen korrekt.

A feleségednek pedig azt, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy eltűrted a beteges féltékenykedését, a következőnél csomagolhat.

Nő vagyok, én is szoktam ritkán féltékenykedni, de SOHA nem tennék ilyet amit a te feleséged. A telefonod privátszféra, nincs ilyen, hogy kikapja a kezedből és kitörölget embereket. A másik pedig, azzal leszel ismerős akivel akarsz. Ez nem jelent flörtölést, ez annyit jelent, hogy ismerősök lettetek, hisz ismeritek egymást a való életben és kész.

Nekem és páromnak is vannak ellentétes nemű barátai, kollégái, némelyikkel még beszélünk is privátban, hisz évek óta tartó ismeretségekről van szó. Na bumm.


Ha nem akarsz örök életedre elnyomott papucs lenni, állj a sarkadra.


22N

2020. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Ötletek? Állj a sarkadra! Ez most egy kis dolog, de ha már ezt nem tudod kezelni, gondolom mi minden lehet még nálatok...
2020. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny típusú vagyok, de amit a feleséged művel, az nem normális..Az ilyenek írkálnak rá a másikra. Volt hozzá szerencsém. Pedig semmi közöm sem volt az illetőhöz, soha egy félreérthető mondatot nem váltottunk. Én nagyon helyretennék egy ilyen ostoba pi.. át.
2020. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fb-és olda.lam is tele van férfi ismerősökkel, volt vagy jelenlegi kollégákkal, és a férjemnek eszébe sem jut féltékenykedni
2020. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!