Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna benneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna benneteket ez a helyzet, Ti szóvá tennétek?

Figyelt kérdés

Hogy reagálnátok, ha a szerelmetek lakótársa egy nõ lenne, aki most költözne abba a lakásba, amit a pasitok is bérel?

Az egyik szoba lenne a csajé, de a többit közösen megosztva használnák.

Én õszintén elmondtam neki, hogy ez nem esne jól nekem, és amennyiben lehetséges, keressen pasi lakótársat.

Láttam az arcán, hogy totál meglepõdött rajtam, hogy én nem bízok meg benne kb. Nyilván nem errõl van szó, csak nem szeretném, ha egy nõvel élne együtt napi szinten, ennyi.

Szerintem elfogadható az álláspontom.


2017. márc. 18. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak is nő a lakótársa. van h napokig nem találkoznak, kb annyi a kommunikáció h megbeszélik a számlákat és ennyi.
2017. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
attól függ a csaj hogy néz ki. ha olyan akibe minden férfi szerelmes lesz azonnal, akkor azért én is aggódnék, de ha olyan csúnyácska, akkor nem izgatna különösebben
2017. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Osztom a 2. Nak a hozzászólását.
2017. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapbol nincs okom bizalmatlannak lenni a parommal, akkor nem zavarna. Mindenesetre ha mar tudom, hogy lakotarsat keresnek, inkabb en koltoztem volna hozza.
2017. márc. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl egészséges dolog. Az ördög nem alszik. Én is szóvá tenném, bár az én párom sose akart lány lakótársat szerencsére.
2017. márc. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Férjemnek anno volt egy kínos esete. Egy sráccal közösen béreltek egy ingatlant. Főbérlő nem ott lakott. Az albérlőtársa viszont összejött a főbérlő lányával. A lány terhes lett. A főbérlőjük erre a férjemre testálta volna a porontyot. Na akkor mondta fel a férjem a bérletet. Ezután a 2 hülye mindent bevallott. Hát még ha együtt laknak mi jöhet ki belőle.
2017. márc. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Engem zavarna. Nem azért, mert ne bíznék a páromban, hanem mert számomra ez visszataszító. Nőként nem tudom elképzelni, hogy egy nőnek arra legyen igénye, hogy idegen pasikkal éljen egy háztartásban. Egyszerűen bizarr az egész szitu.
2017. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ebből sose volt gond, amikor összejöttünk, nekem 2 srác volt a lakótársam, ő pedig 2 lánnyal lakott. Utána még volt pár lány lakótársa, az egyik szobát mindig csak 2-3 hónapra vették ki abban a lakásban.

Bizalom nélkül lópikulát se ér az egész szvsz, mi nem problémáztunk rajta, később pedig összeköltöztünk, immár lakótársak nélkül. Nevetséges és szánalmas érzelemnek tartom a féltékenységet, nálam ez a válóok, nem az ellenkező nemű lakótárs.

2017. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Laktam én is lánnyal egyetem alatt. Felfogás kérdése az egész. Valaki tolerálja, valaki hülyének nézi az embert, hogy képes a másik nemmel lakni ha nincs köztük kapcsolat.

Nekünk semmi gond nem volt belőle. Néha rutin beszélgetések és számlák egyeztetése. Mindenki, MINDENKI nagyon jól tudja papolni, hogy a bizalom az első egy kapcsolatban, de nem mindenki gondolja ám komolyan, hisz nem képes megbízni a társában mégsem annyira, amennyire kellene.

2017. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.


A dolog eléggé összetett.


Nem szeretne férfi lakótársat állítása szerint azért, mert van egy kislánya, aki nála van javarészt, szinte mindig.

Érdekes, mert a korábbi lakótársa egy indiai pasi volt, na mindegy.


A másik dolog, hogy engem meg sem kérdezett, kivenném-e a szobát esetleg, ha már úgyis együtt akarunk lenni a közeljövõben. Erre azt mondta, nem tudta a terveimet, hát dehogynem.


Amúgy kicsit úgy érzem, inkább társaságot keres, de erre rákérdezek mindenképp, mert fura érzéseim vannak.

2017. márc. 18. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!