Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit bonyolult vagy szokatlan helyzet, de ti lanyok mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kint vagyok Londonban, kijottem a Szaud-Arabiai baratomhoz. `Uzletembernek` hiszi magat igy a telefon mindig csorog, kezeben van. Most mar sikerult leredukalni a telefonalas merteket csak egyet nem... A szulei minden nap hivjak, beszelni akarnak, csaljak haza. Most mar tudnak rolam, skypoltem a testverevel, a csaladja nem tudja, hogy konkretan egyutt elunk. Millioszor vitatkoztam bele azon, hogy valahanyszor elmegyunk valahova 20-30 percre leul telefonalni az apjaval, addig menjek es nezzek korul. Millio vitam volt vele, akar a tesco hipermarket kozepen, akar tegnap este egy plaza kozepen. 2 cipom van, az agyik szet van szakadva a masik piros es egy merettel nagyobb. Nincs normalis puloverem meg amugy is beteg vagyok, jobban igenylem a figyelmet. Miutan vegzett munkaval egyenesen a plazaba mentun, mindossze 2 orank volt mindent beszerezni es jo aron szerettem volna. A telefont 4x lattam meg a kezeben, mindiig lemarad. Mikor mellettem allt, az apja (mar megint) hivta odebb setalt es felvette, de nem szolt oda nekem, hogy felveszi vagy barmi, csak odebb setalt ha netalan hozza szolnek ne hallja az apja a telefonban.... Igy nem vettunk egyaltalan semmit, en azzal a lendulettel kimentem a plazabol es megmondtam, hogy megyunk haza. Meg o volt megsertodve, mert az apja hivja..... En meg sirok es gyotrodom, mert nem tudunk ugy 2 orat eltolteni egyutt, hogy tenylegesen egyutt legyunk... A husvet vasarnap ejfeli bejovo hivasara is teljesen felment a pumpam, miert nem tudja este 10 utan kikapcsolni a telefonjat es miert kell elviselnem, hogy moziban ulve is rezeg 5 percenkent a telefonja, mert valaki irt.... MIndez befolyasolja a szexualis etvagyamat is, egyszeruen nem tudom ezt a helyzetet elviselni.... Mit mondjak neki mit tegyek?????
2015. ápr. 23. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magyar faszit valasztottal volna nem lenne ilyen bajod
2015. ápr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ez gáz. főleg, hogy kb titkol a szülei elől. az a helyzet, hogy fontosabb neki anyuci-apuci, mint te. hagyd el.
2015. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért nem magyar srácot, vagy legalább európait választasz? Az arab férfiakkal ez a baj. Teljesen más kultúra, máshogy kezelik a nőket, más életvitel stb. Én is majdnem megjártam egy egyiptomival, de hálistennek volt annyi realitásom még, hogy mikor kezdett furcsává vélni, töröltem, tiltottam stb. Ne akarj tőle semmit, mert csak szenvedni fogsz és nagyon megszívhatod. Keress egy édes magyar pasit, annyi van belőlük, aranyosak, kedvesek :)

20/L

2015. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az o kulturajuk szerint nekunk azonnal hazasodnunk kellene, foleg nincs szex, egyutteles, nem lathat engem hzassag elott. Mi ugy elunk, mint ket hazastars. De nem hiszem, hogy hulyek lennenek a szulei, tisztaban vannak az europai eletstilussal....
2015. ápr. 23. 13:09
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyrészt, miért nem tudsz te bevásárolni nélküle? Ő fizetett volna mindent?


Másrészt. Mondd meg neki ezt, ahogy itt leírtad. Kérd meg, hogy 10 után kapcsolja ki a telefonját, mondd meg, hogy nem gond az, ha a szüleivel beszél, de ha együtt vagytok, akkor fogja rövidre, és fejezd ki az igényed, hogy kicsit többet legyetek igazán kettesben.


Nem hiszem, hogy ez kultúrális lenne. Simán csak facfej, már elnézést. Amúgy nekem is az az érzésem, hogy bár "házastársakként" éltek, ha a szüleinek nem mondta el, hogy vagy, konkrétan titkol előlük, akkor ő ezt nem gondolja igazán komolyan veled, vagy akár téged nem vesz eléggé komolyan. Engem ez jobban zavarna, mint a folyamatos telefonálgatás, bár azért már az első néhány alkalommal fellázadtam volna.

2015. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mint irtam a szulei tudnak rolam, csak finoman adagol be, mert az anyja cukorbeteg (minden este szurja magat) es az apjanak gyenge a szive (Ezek sajnos ketsegtelenul igazak). Millioszor mondtam neki, de az apja bevadul ha nem veszi fel a telefont. Orakon keresztul kepes szuntelenul csorogni, uzeneteket hagyni, ertesiti az anyjat (aki jelenleg testverlatogatason van Houstonban).
2015. ápr. 23. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel a véleményünk, hogy szerintünk nem kéne egy ilyen sráccal kezdened, akkor miért tetted fel a kérdést?
2015. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kulturális különbség. Tényleg nem értelek téged sem, de a hasonló cipőben lévőket sem..mért jó nektek, hogy fuck body-t csináltok magatokból olyanoknak akiknek csak arra kelletek, soha de soha nem lesz köztetek sem normális, nyugati értelembe vett kapcsolat (pl. házasság) sem semmi ilyesmi. Részben nem tudlak sajnálni, mert te választottad ezt magadnak, ismerkedhetnél magyarral, vagy angollal bármivel..neked kellett ez. Másrészről meg hagyd ott..
2015. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülők éppen a Te érdekedben kampányolnak nála, hiszen a fiú nem akar elvenni, és az náluk egyet jelent a ku..ázással. Te pedig komoly kapcsolatot akarsz vele, nem?

Én is naponta 3x beszélnék a fiam lelkére, ha tudnám, hogy kihasznál egy kislányt. Viselkedése miatt a "kitagadás" határán van ez a fiú, szeretnék megtartani, és nem becsukni előtte az ajtót a feketebáránysága miatt.

2015. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, a mit tennék része: beszélnék a szülőkkel. Forszíroznám, hogy bevonjon a fiú a családba.

Ha nem akarja, szakítanék.

2015. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!