Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felkeltettem, hogy menjen at...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltettem, hogy menjen at masik szobaba. Bunko volt velem. Elkezdtem kerdezni, mi baja, felhuzta magat, es azt kiabalta, kapok egy pofont, ha nem fejezem be. Ezt hangfelvetelre vettem, eszrevette. Ott rangatott. En hibaztam volna a kerdesek miatt?

Figyelt kérdés
En vagyok a no, o a ferfi. Aznap vegig vitaztunk. Este mar beke volt, viszont amikor felkeltettem, hogy menjen at a masik szobaba, akkor ugy beszelt velem, mint egy kutyaval, es az arcomba vagta a takarot (abban a szobaban 16 fok volt csak). Aztan kitort ez a vita. Ezek utan en meg mar nem akartam semmit tole. Kiakadt, hogy hogy mereszelem hangfelvetelre venni ezt az egeszet, es ki akarta venni a telefont a kezembol. Azert csinaltam ezt, mert kisebb koromban a bantalmazo mostohaapam is igy kezdte, es volt akkor is a hangfelvetelnek haszna. Jo, hogy felvettem. Mondta, hogy akkor eldurrant az agya es majdnem kaptam egyet, mert idegesito voltam, hogy folyamat kerdezgettem, mi a baja, de nem lett volna kepes akkor sem bantani. Aha persze.. annyiszor raszoritott mar a csuklomra, hogy arra se emlekszik..
2020. nov. 30. 09:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#7-es vagyok.

Én nem mondtam, hogy te tehetsz róla. Csak megállapítottam. S ha te is hasonlóan érzed, lehet el kéne indulnod ezen az úton. Elmehetnél egy pszichológushoz. NEM PSZICHIÁTERHEZ, mert ott telenyomnak gyógyszerekkel, amikre hidd el, nincs szükséged.

2020. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Na figyu!

Elhiszem, hogy jót akartál.

Elmondom, én hogyan csináltam volna a helyedben.


Először is, amikor lefekszik (ha otthon vagyok), akkor mondtam volna, hogy ne ott, mert hideg van.

Ha nem veszem észre és mégis ott alszik el, akkor a másik szobában mindent előkészítek, finoman felébresztem és a fülébe duruzsolom, hogy ne haragudjon, csak azért ébresztem föl, mert itt hideg van, hadd kísérjem át a másik szobába, és ott alhat nyugodtan tovább. A helyiségekben addig csak kislámpákat kapcsolnék, hogy lásson, de ne ébredjen föl teljesen. Átkísérném, lefektetném, betakarnám és adnék neki egy puszit.


Ha viszont elhibáztad az elején, és mérges lett rád, akkor se azzal kellett volna foglalkoznod, hogy fölvedd, hanem hangsúlyozni, hogy te csak jót akartál neki, átkíséred, és nyugodtan alhat tovább. Ilyenkor szeretettel kimondott "Ne haragudj!" "Csak jót akartam neked" és hasonló mondatok nagyon csillapítólag tudnak hatni.


Szerintem ma este beszéljétek meg, béküljetek meg. Mondj neki valami olyasmit, hogy "ha rosszul is csináltam, de hidd el, hogy a szándékom jó volt".

2020. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%
Én viszont úgy gondolom, hogy a "többször rászorított már a csuklómra" és a "szíve szerint felpofozott volna" nem egy egészséges kapcsolat jelei. Lehet dühös az ember, de van egy határ, amit nem léphet senki át. Se verbálisan, se fizikailag. Ha rosszul vagyok a páromtól, és irritál, akkor szakítok vele. Nem "pofán verem", és nem "megnevelem". Éppen ezért nincs olyan, hogy "kiprovokáltad", hogy "megérdemelted". Nincs. Soha. Törjön egy tányér, vagy sétáljon az ember egyet a friss levegőn, vagy bármi. De nem. Bántalmazzuk. A másikat.
2020. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kiválnék ebből a "kapcsolatból". Egy idegbeteg mellett lenni káros.
2020. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
márc. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!