Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmerjem kérdezni?

Figyelt kérdés

Iskolában tanítok. A karácsonyi szünet után szükségem lenne 1 hét szabadra.

Párom lefoglalt egy utat kettesben csak nekünk. ( van mit megbeszélnünk, elhanyagoltuk egymást. Sok volt a munka stb). Neki csak ez az 1 hét jó.


Munkában nemtudom mit fognak mondani hogy kirándulás miatt kiesek 1 hétre.


2020. nov. 30. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Remélem, ez kamu, hogy ilyen emberek "tanítanak" iskolában...
2020. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A pedagógusok szabadsága rögzített, nem mehetsz akármikor. Ha van gyereknapod, azzal gazdálkodhatsz, vagy elmehetsz fizetésnélkülire, ha engedélyezik.
2020. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanarhiany van, nagy kockazatot nem vallalsz. Altalaban a munkaltatok is pozitivan szoktak hozzaallni a beosztottakhoz, azok problemaihoz, csaladi terveihez. Add elo es valaszt fogsz kapni ra. Az okos munkaltato tudja, hogyha rugalmassagot mutat ilyenben, akkor a munkaero is viszonozni fogja.
2020. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem magyarországon dolgozok. Ezt kihagytam.
2020. nov. 30. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló: én tudnék mesélni, milyenek tudnak lenni ezek a tanárok (elég ideig dolgoztam "velük), de a kérdés nem ehhez kapcsolódik vegulis... Amúgy nem tudom, külföldön hogy van, de itthon bazi nagy tévedés, hogy nem veheti ki akkor, amikor akarja, ugyanis ki kellene nekik adni az évi szabadságot, ha év közben kezdődött a jogviszonya, kkor az évi időarányost, nem pedig itt görgetni...
2020. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy olyan ember ír ki kérdést, aki nem ott él, ahol a válaszolók többsége, ráadásul ezt nem is közli első körben... pedagógus...

Azon senki nem akad fenn, hogy nem igazán lehet foglalni "utat", utazgatni, illetve szállodázni?

2020. dec. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!