Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezhetem -e tartósnak végre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetem -e tartósnak végre, vagy időleges csak ?

Figyelt kérdés

Március elején jöttem össze a barátommal. Már egy hónap után szakított,de áprilisban helyrejött minden.

Sok vita van, sőt komoly veszekedés is, eddig még négy alkalommal szakítottunk, hol én, hol ő.Legutóbb október végén volt egy ilyen, ott majdnem végleg vége lett.Sajnos mindketten érzékeny emberek vagyunk...

De nem bírom ki és ő sem. Mindig újrakezdés van, és most egy pár hete olyan szép minden, közösen várjuk a karácsonyt.

De magamban félek attól, hogy megint eltörik valami és pont karácsonykor.Mennyit érdemes dolgozni ezen a kapcsolaton, illetve hány újrakezdést bír ki egy kapcsolat ?


25 N , barátom 48 F


2020. nov. 30. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorlat azt mutatja, hogy nem vagytok egymáshoz valók.

Ráadásul nem tudjátok kezelni a konfliktusokat, melyek

ilyenkor még fel sem szoktak merülni.


Van ebben némi generációs különbözőség is.

A párod már megállapodott az életformájában, vannak dolgok,

amikhez ragaszkodik.


Az akarat és maga a cselekedet nem mindig fedi egymást.


Így akarod leélni a fiatalságod maradék részét, vagy kilépsz

ebből az idegőrlő, megalázó kapcsolatból.

A te döntésed.

2020. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
A korotokat nem nézve is abszolút működésképtelen a dolog, de igazàból rajtad àll.
2020. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

2-esnek.


Ismerek 20-25 év korkülönbséggel párokat, boldogok.

Nem a kor számít, hanem az egyéniség, a személyiség,

vannak -e közös pontok a szexen kívül.

2020. nov. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt azért elhiszitek, hogy két ilyen korú ember is szeretheti egymást...azt nem lehet színlelni...
2020. nov. 30. 19:35
 5/12 Noren1989 ***** válasza:
100%

#a nem nézve rész felett gondolom àtsiklottàl, ahogy a tapasztalaton is.


Ismersz olyat, jó, elhiszem. Hàny pàrt ismersz akkor, akiknél ennél jóval kisebb a korkülönbség? Egy arànyszàmot írj màr a kettő közt.



Puszi, pà!

2020. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ebbe energiát tenned.
2020. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. a tinik (vagy azok se) csinálják azt, hogy százszor összevesznek meg kibékülnek. Nagyon nem vagytok összeillőek, és ezt nem csak a korkülönbségre értem, hanem elsősorban személyiségre. Még egy éve sem jártok és marjátok egymást, és egy se veled-se nélküled játék van, amit talán a viták-békülések okozta adrenalin dózis tart fenn.

Ami ilyen nyögve-nyelősen indul, azt én nem erőltetném, de te tudod, ha épp most a "kibékültünk" fázisban vagytok, nyilván nem fogsz szakítani. Pedig szerintem az lesz, mert a sok veszekedésnek az a vége, hogy egyre gyakoribb lesz és a békülés sem olyan édes ill. nem tart olyan sokáig a nyugalom.


A fő kérdésre válaszolva, szerintem ez most csak időleges, bár ne legyen igazam, és sikerüljön nektek.

2020. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet szerelmes egymásba két ember ekkora korkülönbséggel is. Tudom, mert átéltem. Viszont, van itt egy bökkenő. Titeket a vágy köt össze. A világot teljesen máshogy látjátok, már csak a generációs szakadék miatt is, ami köztetek tátong. A többi gondotok abból fakad, hogy nem illetek össze. Te már karácsonyt tervezel, talán ő még csak a következő menetet... Próbáld meg reálisan látni!
2020. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a vágy is fontos,de látom rajta, hogy szeret és érzem is.De sokat vitázunk,tényleg, és volt,hogy már hozzám is vágott vázát, de elhajoltam.Később bocsánatot kért persze.

Elég érzékeny férfi,de szeretem és erről nem tehetek. Viszont mikor én kezdtem a szakítást, akkor pár nap után már lesett, várt a munkahelyem előtt, nem hinném, hogy ezt mind a vágy irányította nála...

2020. nov. 30. 20:17
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

" és volt,hogy már hozzám is vágott vázát, "


Az "érzékeny férfi"...


Jajj!


Na, itt a vége.

Remélem, nem vagy menthetetlen.

2020. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!