Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megbizhatok újra benne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizhatok újra benne? Vagy ez csak időleges változás a részéről? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Megpróbálom a történetem röviden összefoglalni. A barátommal 3 évet voltunk együtt. Kezdetben minden rendben volt, azonban utána egyre jobban elkezdtett féltékenykedni stb. Ennek az lett az eredménye hogy én másfele kerestem a boldogságot, de megcsalás sosem történt. Egyre jobban eltávolodtunk egymástól, ő teljesen megváltozott, másik társaságba került, olyanokhoz, akiket előtte sosem ismert,a végén már nem is akart velem lenni, de elismerem hogy ez az én hibám, tényleg elviselhetetlen voltam. Aztán vele történt az ami velem, csak ő meg is csalt. Csupán egy csók volt, azonban tudtam hogy nagy a baj, mert a barátom csak akkor csókolózik mással, ha már van valami érzelmi kötődés felé. Észrevettem ezt, és megigértem neki hogy megváltozom, és hogy adjunk még egy esélyt magunknak. Belement. Azonban mint utóbb kiderült, folytatta a beszélgetést a lánnyal, mert már kötődött hozzá. És megtette mégegyszer, ekkor is csak egy csók volt. Mikor megtudtam undorodtam tőle, de olyan szinten hogy rá se akartam nézni, kiadtam az útját. Azt hittem ezzel vége lesz az egésznek köztünk, mindenki megy a saját útjára, ő meg szépen összejön azzal a lánnyal. Azonban 2 nappal ezt követően rámirt az egyik barátnőm hogy beszélnünk kell. Kiderült, hogy ráirt a barátom. Nagyon a padlón volt, elment inni miattam, az utcáról szedték össze a barátai. Barátnőm muatta a levelezéseiket és kdierült hogy ő csak engem szeret, és nem akarta hogy ez igy történjen, a másik lánynak meg kiadta az útját, és nem akarja látni. Többször is hivott ez idő alatt, azonban nem vettem fel. Végül ráirtam, mert azért csak fontos volt nekem még azok után is. Elkzedtünk beszélgetni, és nekem is elmondta hogy mennyire sajnálja, és hogy ez alatt a 3 év alatt a midnenévé váltam, nem akar elvesziteni, mert az élete nélkülem csak egy nagy üresség lenne. Nem tudtam hirtelen mit gondoljak, azonban a beszélgetéseink során megint az az ember volt akibe beleszerettem annak idején. Azt mondta, hogy rájött hogy miattam változnia kell, és meg is tette, csak nézzek rá. Igen, csak ha az embernek már ennyiszer kijátsszák a bizalmát, nem hisz el egykönnyen mindent.

Sajnos vagy nem sajnos, még most is szeretem és nagyon örültem ennek a változásának. Elkezdtünk találkozgatni, és mindig mondogatta hogy mennyire szeret és én vagyok a mindene, azóta nála is aludtam többször is, de csóknál több nem volt. Sajnos az előző tetteivel nagyon megbántott, igy néha előtte is eltörik a mécses és olyankor azt kérdezem tőle hogy hogy tehetetted ezt meg velem? Mindig próbál lenyugtatni, és mondja hogy mennyire sajnálja, és hogy soha többé nem fog előfordulni mert csakis engem szeret, és hogy engedjem hogy szeressen. Azonban én ezt lehet megbántam...mármint lehet nem kellett volna ilyen korán beadni úgymond a derekam, mert mivan ha megint jön valami? Mivan ha ez a változás csak időleges neki? Sajnos már most is látom hogy ahogy kezdi azt érezni hogy megint az övé vagyok, már nem olyan figyelmes, mint mikor azt érezte hogy elvesztett. Mit tegyek? Ha most azt mondanám neki hogy ne találkozzunk, avyg csak kevesebbet, akkor meg már hülyének nézne, hogy de akkor eddig miért nem gondoltam igy.. szerintetek is korai volt? a másik problémám meg az, hogy elgondolkodtam azon, hogy lehet társfüggő vagyok..valahogy betegesen ragaszkodok hozzá, tudni akarom mindig hogy mit csinál, és ha már nem válaszol az smsre akkor már azt gondolom, hogy na ennyit a változásodról..kérlek adjatok tanácsokat, hogy mit kellene tennem..

sajnálom, hogy hosszúra nyúlt, és köszönöm annak aki elolvassa, és segit is :)



2014. jún. 11. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Lerövidítem!


Van egy Pasi + Barátnője.

A kapcsolatuk unalmas és sz***ar lett. A Pasinak megtetszett más.

Volt csók is.

De a pasi mai napig nyomja a slágert h ő a szíve csücske meg élete értelme meg stb nyálas dumák.

Ismét összejöttek lefeküdtek. slussz passz.


A válaszom: tökmindegy mit mondunk, úgy is össze fogsz jönni vele, szóval ha megint csalódni fogsz az a te hibád lesz.

2014. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a kedves és hasznos válaszodat! tanácsokat kértem, nem pedig azt hogy kioktass,mert vannak még normális emberek, akik tényleg segiteni akarnak.
2014. jún. 11. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:

olvasd el az utolsó soromat!!!

az a válaszom és képzeld segítésből írtam.


De normálisabb választ ne várj, mert nincs értelme ennek a kapcsolatnak.

2014. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Denis-el egyet kell értsek.

Buta és naiv vagy ha ebbe belemész.

2014. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy csók nem olyan túl vészes, 2 sem főleg, ha elhanyagoltad és mivel féltékeny volt egy kis bosszú vágy is lapulhat a párodban, én megpróbálnám, mert így még rossz lesz neked, de teneked kell tudni, akarsz vmit vagy nem?
2014. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akarom, persze. Csak ezt a tulzott ragaszkodast kellene legyoznom valahogyan.
2014. jún. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!