Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem reagál, akkor vége ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem reagál, akkor vége ugye?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem reagál semmit sem a szerelmi vallomásomra, (megírtam neki az érzéseim) a gondolataimra, akkor annak a kapcsolatnak vége ugye? Mégcsak visszautasítást, de egy a betűt sem válaszolt. Semmit sem. Ennyire semmibe vesz?
2020. dec. 2. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Köpni nyelni nem tud.

Mióta nem írt?

2020. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs válasz, az is válasz sajnos...
2020. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy napja. Közben pedig látom hogy szinte egész nap fent van a messengeren. Szerintem arra sem méltatja az érzéseim, az őszinteségem, hogyha ő masképp is érez, legalább megtiszteljen azzal, hogy válaszra méltat.
2020. dec. 2. 16:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azert annyit írhatott volna, hogy bocsi, de én nem érzek így, vagy valami.

De ahogy a 2 írja..

2020. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megírhattad volna, hogy mióta nem válaszol, de alighanem el kell őt felejtened. Ha már szerelmet vallottál neki, akkor bizonyára pár hónapja ismeritek egymást. Hogyan viselkedett eddig? Az sokat elárul Neked.
2020. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A viselkedése össze-vissza volt, bizonytalan, én meg meguntam ezt, és tiszta vizet akartam önteni a pohárba. Megtettem. Bennem volt és van gerinc. Az sokkal jobban fáj hogy semmit nem reagál, mintha valami visszautasítót írt volna. Legalább ezzel tisztelt volna meg.
2020. dec. 2. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem válaszol az olyan, mintha ő nyitva hagyna egy kis kaput.

Amit te vagy becsuksz magad mögött, vagy örökre nyitva marad benned is.

Ez a legrosszabb, amikor kimondva nem kerül lezárásra, viszont válasz hiányában nem tudod hová rakd magadban.

2020. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2020. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondolok, hogy ahhoz sincs mersze, hogy nyiltan megmondja ő nem érzi ezt. Nincs ezzel gond, viszont a gerinctelenséggel már van. Valóban mintha kiskaput akarna. Még pár napot várok hogy válaszol-e, aztán kitörlöm az ismerőseim közül is.
2020. dec. 2. 17:05
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne várj, töröld most, de tiltva. Az ilyen fog elővenni, ha olyanja lesz, meg kimagyarázni magát.
2020. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!