Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem reagál, akkor vége ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem reagál, akkor vége ugye?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem reagál semmit sem a szerelmi vallomásomra, (megírtam neki az érzéseim) a gondolataimra, akkor annak a kapcsolatnak vége ugye? Mégcsak visszautasítást, de egy a betűt sem válaszolt. Semmit sem. Ennyire semmibe vesz?
2020. dec. 2. 16:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Annyira nem nem az én stilusom ez a tiltani hirtelen bárkit is. Ezért is szeretnék még egy max 2 napot várni, és akkor majd nyugodt lelkiismerettel fogom tiltani.
2020. dec. 2. 21:32
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

Minek tiltani?

Hagyd csak szépen ott,ahol van.Nehogy mar azt higgye,hogy zavar a jelenlete!!

Legfeljebb az ertesítéseket kikapcsolod,hogy ne zavarjon allandóan a felbukkanó üzenet,hogy némaxy éppen ezt,meg azt osztotta meg.Kit erdekelne,nem?Xard le oszt kesz!

Ha irna,akkor meg töröld olvasas nélkül a seg..fej üzeneteit,vagy ne olvasd.


Először is

2020. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Attól nem kell tartanom hogy írni fog. Úgy néz ki, szóba se akar állni velem. Arra sem méltat hogy normális módon visszautasítson. Inkább hallgat. Ha eddig nem válaszolt, ezután sem fog. Emberileg hatalmasat csalódtam benne.
2020. dec. 3. 09:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Nézd, az élet, a párkeresés már csak ilyen. Fáj, hogy válaszra sem méltat, de kár tépelődni fölötte. Ő (legalább is veled szemben) ilyen.

Kis lecsillapodás és hajrá az újra!

2020. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!