Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsanatot kertem, megsem reagal, lehet hogy vegkepp vege?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a baratom mert sokat veszekedtem es napok óta nem beszel velem .

Elnezest kertem , új esélyt , de semmi sehol

Tudom , el kell engedni .

De ketsegbe vagyok most esve , segitsetek egy ket szóval, mennyi a sansz hogy soha többet nem jelentkezik ?

December óta vagyunk egyutt tehat friss kapcsolat



2019. febr. 25. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Szakított veled, miért kéne új esélyt adnia csak mert utólag sajnálod? Ezt már elcseszted, hagyd békén és ne zaklasd. Legközelebb talán tanulsz belőle és megtanulsz ember módjára kommunikálni veszekedés helyett.
2019. febr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mit nem értesz azon, hogy szakított? Normális ember nem dobálózik szakítással, ha nem gondolja komolyan, nyilván végleg vége, ha egyszer kimondta. Miért is akarna együtt lenni egy veszekedős hárpiával? Nem tanították még meg, hogy a problémákat normális módon is lehet kommunikálni, nem csak veszekedéssel meg hisztivel? A bocsánatkérésedet meg feldughatod a tudod hová, utólag már feleslegesen teszed, azelőtt kellett volna gondolkoznod mielőtt nekiállsz veszekedni.
2019. febr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igy van de nagyon rámugortok

Nem erre van szuksegem , tudom hogy a stilusommal gond van

A kerdesem az volt , hogy mennyi az esely , hogy meg szóbaáll velem?

2019. febr. 25. 14:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha december óta vagytok együtt szerintem ez felejtős. Alug vagytok együtt 3 hónapja és már is a veszekedés megy, mikor ilyenkor a párkapcsolatok nagy részében általában felhőtlen a boldogság. Nem csoda, hogy véget vetett ennek, szerintem törődj bele és találj egy olyan kapcsolatot ahol normálisan meg tudjátok beszélni ha gond van és nem veszekedtek.
2019. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egész pontosan nulla esélyed van, már ha több esze van egy szék lábánál. Senki nem fog téged hosszútávon elviselni, ha nem változtatsz magadon. Tudod ez nem stílus, haneme gy orbitális jellemhiba.
2019. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 3 hónap alatt veszekedések és szakítás, akkor nincs sok értelme együtt!
2019. febr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De most valtoztatnak , rajöttem hol hibaztam
2019. febr. 25. 15:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hónap alatt eljutottatok oda, hogy sok veszekedés akkor minek kellene neki ez a kapcsolat? Valószínűleg nem tudsz másképp viselkedni, ő ezt felismerte és döntött. Minek pazaroljátok egymás idejét. Felejtsd el, szerintem nem fog visszajönni. Még nagyon az elején voltatok, nincs ami összekössön.
2019. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy mindenki akkor okos, amikor már visszafordíthatatlan kárt okozott.

Következő alkalommal tudd, mit kell másképp tenned. Ezt a srácot pedig jobb, ha békénhagyod. Csak tovább ásod magad a szemében azzal, hogy könyörögsz és megalázod magad. Szerintem itt már nincs esélyed.

2019. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt mondjak , hogy aki szeret megbocsajt es ad meg egy eselyt

Ezek szerint itt erröl nem volt szó a részéröl

2019. febr. 25. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!