Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi fel a telefont, kinyom, sms-re nem reagál, végleg vége?

Figyelt kérdés
távkapcsolatban éltem,de sokszor besokaltam hogy keveset találkozunk,nem beszélünk annyit mint régen,szakítottam egy meggondolatlan percemben,ki akarom javítani a hibám,de ő nem engedi,nem ad semmi jelet,hívom kinyom semmire sem reagál,de én megszeretném vele beszélni...sokszor adtam neki már utolsó esélyt,de ő arra sem méltat hogy felvegye nekem a telefont...lehet ő már nem szeret?rég lezárta magában?én nem bírok nélküle élni(de nem akarok megalázkodni sem előtte és könyörögni sem),főleg így a bizonytalanságban,mert ha nem szeret akkor nem küzdök tovább,de nem tudom hogy most mi van..tanácsok?szerintetek?én 20/L,ő 27/F
2011. febr. 14. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizonytalanság, hanem egyértelműen vége, csak te akarod elhitetni magaddal, hogy nem így van.
2011. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"sokszor adtam már neki utolsó esélyt" hát ha többre is szükség volt, akkor már ott tudhattad volna, hogy ennek a kapcsolatnak nincsen jövője.
2011. febr. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bebe1718 válasza:
100%
Teljesen nyílvánvaló,hogy vége !El kell fogadnod túl kell lépned,biztos nehéz lesz de ha nem teszed meg akkor csak rosszabb lesz!
2011. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Rájöhetnél ennyi idősen, hogy nem akar veled kommunikálni. Ne is keresd mostanában. Talán egy fél év múlva, már el fogja tudni mondani, hogy miért is viselkedett így veled.
2011. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat,nehéz elfogadni hogy egy ilyen miatt kell így lennie,és felteszem magamban a kérdést,hogy ennyit értem neki??és ez a leg fájdalmasabb...
2011. febr. 14. 09:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne keresd egy jó darabig, annál rosszabb, ("már megin zaklat.." megjegyzések magában, stb..) Egyébként é ha nem veszem fel a telefont napok óta akkor jó eséllyel nem akarok vele kommunikálni..


Ő azt gondolja tudat alatt, hogy neki milyen rossz volt amikor szakítottál vele, pedig ő szeretett téged, most neked is rossz lesz.

Plussz távkapcsolat révén elképzelhető hogy talált már másik csajt magának..

2011. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy végleg vége, de ne hívd többet. Ennyi hívás után nyilván tudja, hogy szeretnél vele beszélni és meg fog keresni, ha kíváncsi lesz a mondandódra.

Amúgy meg a helyedben nem akarnám újrakezdeni, mert ez már rég mérgezett kapcsolat volt, ha sokszor besokalltál. Az neki se jó meg neked se. Keress inkább olyan embert, akivel jobban illetek egymáshoz.

2011. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi...
2011. febr. 14. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen az előző jól mondta. Ne hívd többet, egy értelmes, érett férfi keresni fog, és nem fogja ilyen egyszerűen lezárni az ügyet. Lehet, hogy erre 1 hetet, lehet hogy 1 hónapot kell várni, de az is lehet, hogy már ma este visszahív. Viszont ne várd a hívását, élj teljes életet, ne tőle tedd függővé a boldogságodat. Szabad ember vagy, szabad életet kell élj, ha mellette vagy, akkor is. Legyen egy kis önbizalmad, menj el valahova egyedül sétálni, ahol senki nem láthat, és ott gondolkodj el, mit ronthattál el, és miért jutottál oda, hogy azt mondd neki, hogy vége. Aztán ha már ott tartasz, akkor lehet, hogy nem is fog nagyon hiányozni. De mindenképp törődj most magaddal sokat.

Fiatal vagy, előtted az élet.

2011. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél undorítóbb, gerinctelenebb dolog nagyon kevés van, amit a "barátod" csinál veled. Hogy lehet valaki ilyen tapló, hogy nem képes felvenni azt a k@a telefont? Hát mibe kerül az? Bocs, kicsit felhúztam magam. Egyszer egy pasi (már ha ember az ilyen) velem is csinált ilyet. Amikor megírtam neki, hogy gyávának tartom, mert fél egy nőtől, arra reagált annyit, hogy megvan az oka hogy nem akar velem beszélni. Hagyd a fenébe! IGEN, ennyit érsz neki. Egy ilyen alakra ne pazarolj több időt. Fényképek a lefolyóba, tőle kapott holmik a kukába, iwiw, facebook és egyéb ilyenekről törlés, letiltás. Mintha soha nem lett volna.
2011. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!