Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kijárási tilalom lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kijárási tilalom lehet hatással a szexuális életünkre?

Figyelt kérdés

Barátom fő hobbija a koncertre járás volt, zenélni is eljárt a srácokkal próbaterembe. Ezek most ugye totál megszűntek. Szeretett néha elmenni a kollégákkal sörözgetni havi 1-2 alkalommal. Elég szociális volt. Én is hasonló beállítottságú vagyok, ezekből sose volt gond, mindig elég időt fordított rám is.

A kapcsolatunk most is jó, napi szinten kedveskedik, meglep, bújik, sokat beszélgetünk. De elég monotonak a napok. Munka után hazaesünk 5 körül, vacsora, fürdés, aztán vagy filmezünk vagy sorozatot nézünk. Néha ha kell egy kis én-idő, akkor ő átmegy a másik szobába zenét hallgatni, én addig nézem a saját sorozatomat stb. Jól elvagyunk.


De a szex lecsökkent heti 1re. Nincs nagyon spontanitás, szenvedély. Bepunnyadtunk.

Nem félek, hogy elhidegülünk, mert nagyon közel vagyunk egymáshoz, erről szó sincs.


Beszéltem már vele erről, azt mondta most egyszerűen nincs igénye többre, tökéletesen elég neki a heti 1, és ne aggódjak emiatt, előfordul ilyen időszak néha.


Más tuti nincs a képben, munka után egyből jön, nem tűnik el, az orrom előtt messengerezik stb. És tényleg kedves, odaadó velem.


Ő 24 éves amúgy. Két éves kapcsolat.


2020. dec. 3. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem.Pont most mutatkozik meg,hogy mennyit ér,és tartós e önmagában,sallangok nélkül.

Eljön az az idő is,amikor a pezsgés már nem hoz lázba.Nem akarsz ricsajt,meg állandó maszkálást.Nem lesz prioritása ezeknek.Még fiatalok vagytok,nektek ezek fontos dolgok.De nem lesz mindig így.

Egyszerűen szeretnél otthon punnyadni és kész.Egy jó vacsora,gyerekbömbölés nélkül pldául.

2020. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A heti egy 24 évesen kevés. Vagyis ez relatív. De ha neked kevés, akkor kevés.
2020. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Közrejátszik, hogy feljött mindkettőnkre az utóbbi időben egy 15-20 kiló?
2020. dec. 3. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:

15-20 kilo rohadt sok, ferfinel is, de nonel plane (nem, ez nem kettosmerce, egyszeruen az aranyok miatt, a ferfi altalaban alapbol nehezebb). biztosan kozrejatszik, plusz arra is utal, hogy nonstop zabaltok, es nem mozogtok. szoval 5tol 8ig nyugdotan kimehettek futni, plusz otthon is tolhatnantok sajat testsulyos/kettlebell edzest, de a kaja a legfontosabb. meg a tesztoszteront is lehet boostolni, ezekre jo: halolaj, brazildio.

tovabba ajanlom nektek ezt a konyvet:

Tim Ferris: the 4 hour body.

2020. dec. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20 kiló?? Az hogy a francba? Át rengeteg. Karanténban én is alig mozgok,kondiba már nem tudok járni,de inkább fogytam mint hiztam.

Heti egy pedig elég kevés,lehet hogy a plusz kilók miatt is csökkent a libido ami miatt nem kívánatos annyira a szex

2020. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a 15-20 kiló tényleg sok. Terhessé alatt szedtem fel ennyit, ilyen fiatalon sok. Ez kihatással van az egészségetekre,a hormonokra is.
2020. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez most vicc akar lenni?


Nezd mi előtte sem voltunk az az őgyelgős pár,akinek a s..ébe rugók vannak,és rosszul van,ha egy napot otthon kell lenni.Persze mentűnk mi is hetvégéken ,fagyizni,mozi,kirándulás,állatsimogató stb.De olyan is volt,hogy nem.


Most nem megyünk sehova.De ettől még a testsúlyom nem változott!!

2020. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BeefEater ***** válasza:

15-20 kg extra már simán okozhat olyan változásokat, hogy kevesebb kedve van a szexhez. Az is lehet, hogy tudja saját magáról, hogy sokkal rosszabbul néz ki és ettől csökken az önbizalma.

Az, hogy a hobbiját ideiglenesen elvesztette okozhat rossz hangulatot ami megintcsak nem segít, de azért nem kellene, hogy ilyen durva hatása legyen.

A másodikon nem tudsz mit csinálni, nagyon sokan vagyunk így, majd ha lesz hatásos vakcina minden normálisabb lesz, addig meg keresünk új elfoglaltságot. A 15-20 kg viszont rengeteg, már tegnap kezdjetek neki az életmód váltásnak.

2020. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem kicsit furcsa.


Nálunk inkább több a szex.


Szerintem bepunnyadtatok.


Sorozat, gondolom mellé nasi.


Sportolni lehet. Helyetekben heti 2x futnék együtt, majd közös zuhany + jó kis szex. Jót tesz testnek, léleknek :))

2020. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!