Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a párotokat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a párotokat egy fél vagy egyéves szakmai ösztöndíjra egy másik országba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 3. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez az ő dontese.en biztos nem hagynám ki és el sem várnám forditva mert ez egy nagy lehetőség.


L

2020. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Én bezárnám. Az én párom, nem egy másik országé.
2020. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Megy, ha menni akar, nem kell "elengedned" rá, egy önálló személy. Ez nagy lehetőség a számára, nekem nem lenne pofám azt mondani a páromnak, hogy nem mehet. Ha nem akarsz távkapcsolatot, akkor szakíts.
2020. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Én nem szarakodnék soha távkapcsolattal. 90%-ban bukásra vannak ítélve és naivságnak tartanám azt hinni, hogy majd én leszek pont az a maradék 10%. De ha valaki ezt a nehezebb úton akarja megtanulni, ám legyen.
2020. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk úgy volt, hogy kocsit/közös nyaralást akartok. És ez alsó hangon havi 50.000-et visz el a megtakarításból?
2020. dec. 3. 10:22
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Először is nem elengedném, mert ezen nincs mit elengedni, felnőtt ember, nem én fogom ezt helyette eldönteni. Nagyon remélem eszébe se jutna tőlem erre engedélyt kérni, szembe is köpném magam ha úgy érezné, hogy engedélyt kell kérjen. Természetesen támogatnám, eszembe se jutna problémázni ha ekkora lehetősége akad. Fél év semmi, de egy évet is lazán kibírnék.
2020. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Pfff kocsi, meg közös nyaralás, már bocs de az annyira huszadrangú, hogy simán várhat. Szerintem egy ilyen lehetőség sokkal többet ér.
2020. dec. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Kocsi, nyaralás ráér. A jövőjébe fektet most bele.
2020. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
5. Szerintem sem ezek a legfontosabb dolgok az életben. Akár együtt akár külön, de fogtok még tudni eleget nyaralni az életben és ugyanígy ha eddig megvoltatok kocsi nélkül, akkor ezután is meglesztek még egy ideig.
2020. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj hogy már felmerül az "elengedés" kérdése. Nem szülő-gyerek kapcsolat van. Nincs joga senkinek sem itt tartani senkit, főleg hogy ez lehetőséget jelent.
2020. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!