Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem őt, de nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, de nem tetszik a jelleme. Hozzámenjek feleségül?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel lassan 4 éve vagyunk együtt. Mindig is remekül kijöttünk, hasonló az érdeklődési körünk, világnézetünk, hobbijaink, a jövőbeli terveink. Jó a szex, sokat nevetünk, keveset veszekszünk és sohasem bántjuk egymást szándékosan. Kívülről ez egy tökéletes párkapcsolat.


Én mégis a szakításon gondolkodom, már hosszú hónapok óta. Nagyon sokáig tartott rájönnöm, hogy mi az oka a bizonytalanságomnak, és arra jutottam, hogy a jelleme. Végtelenül konfliktuskerülő mindenkivel szemben, nem meri elmondani a véleményét, nem mer szembeszállni másokkal a legapróbb kérdésekben sem. Néha nem tartja be az ígéreteit, ami szerintem egy hatalmas "piros zászló", és nagyon nehezen beszél az érzéseiről, amit valahol megértek, a legtöbb férfi ilyan.


Ő maga is tudja, hogy ezek a hibái, őt is zavarja, ő is szeretne ezen változtatni, de évek óta beszélgetünk erről rendszeresen, és bár sokat változott előnyére, még mindig van hova fejlődnie. Félek, hogy sohasem tud teljesen megváltozni.


Ezt leszámítva szeretem őt, ő is engem, és félek attól is, hogy nála jobbat sohasem találnék.



2020. dec. 3. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Szakíts vele, keress egy "igazi férfit" akinél az asszonynak hallgass a neve, és minden nap kékre-zöldre ver. Az kell nektek.
2020. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Előző barátom ilyen volt. Én beletettem a kapcsolatba, ami tőlem telt, de ő talált egy nálam érdekesebb nőt. Amikor kiderült, ő még akkor is kerülte a konfliktust, hogy jó ez így, nem akarja hogy elmenjek (nem akar változást és kerüli a konfliktust), aztán végül én felálltam. Érdekes, onnantól kezdve az új nőnél már nem kerülte a konfliktust, mert nemet mondani, ki mert állni önmagáért.


Szóval én azt gondolom, hogy a megfelelő ember mellett fejlődik, motiválódik a másik fél. Kölcsönösen természetesen. Én így látatlanul azt gondolom, hogy nem véletlenül gondolkozol a szakításon. Melletted valószínűleg mindig ilyen marad.

2020. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Hogyan lehet az, hogy szakítás és házasság között vacilálsz? Ez a két véglet.

Gyenge jellemen akkor tud változtatni, ha sok emberrel érintkezik.

2020. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 A teljes határozatlanság és az agresszivitás között vannak fokozatok.
2020. dec. 3. 10:57
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 Pár hónapja jegyzett el. Akkor igent mondtam, de azóta is rossz érzésem van a dologgal kapcsolatban. Ezt természetesen neki is elmondtam. Szóval a kapcsolatunk jól működik, mégsem akarok hozzámenni. Viszont ha nem megyek hozzá, akkor szerintem nincs értelme együtt maradnunk, mert akkor mégsem szeretem ót igazán.
2020. dec. 3. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Na meg jo, hogy a sracnak vannak jellemhibai, mikozben epp te keszulsz megszegni az igereted. Gratulalok!!!
2020. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Aha, és akkor mit csinál, ha nagy véletlenül kiderül, hogy az óvónéni rendszeresen bántalmazza a gyerekét?

Vagy ha belédköt egy drogos az utcán?

stb.

2020. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

"Vagy ha belédköt egy drogos az utcán?"


Jajj, téged biztos nem is enged az Urad ki az utcára egyedül.

2020. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem került képbe esetleg valaki neked, egy új férfi?

Mert kb ilyenkor szokott megtörténni ez, hogy a jellemhibák zavaróak lesznek.


Egyébként, szerintem ez sok férfira jellemző. Az én párom is ilyen, több mint 10 éve együtt vagyunk. Igazából el kell dönteni,megszoksz vagy megszöksz. Én pl. Nem szeretem a nagyon balhézós férfiakat. Vannak ismerőseim, akik a forgalom közepén szállnak ki az autóból, ha valami "zavarja" egy másik autóssal kapcsolatban. Hát nekem ilyen nem hiányozna.

2020. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
En megertem ha most idegesitenek ezek a tulajdonsagai, 10 ev mulva rozsaszin kod nelkul meg mennyire fognak
2020. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!