Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom festi a haját és ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom festi a haját és ez nekem nem tetszik, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom férfi, én nő vagyok, és ő sokszor festi a haját különböző színekre. Amikor megismertem akkor természetes volt, bár elmondása szerint a múltban is csinált ilyeneket. Egyébként más probléma nincs a kapcsolatban, de ez valahogy nálam nem fér bele, hogy férfi létére hülye színekre festegeti a haját... Még én sem festem nőként, bár még fiatalok vagyunk. Egyszerűen nem tudok ez mellett elmenni, eléggé zavar a dolog de nem akarok vele vitatkozni, nem is szóltam neki, csak annyit, hogy szerintem hülyeség ezt csinálnia... Hogyan fogadjam el ezt a hóbortját, vagy tényleg jobb lenne ha ott hagynám? Fájna ott hagyni mert nagyon szeretem már 2 éve.
2020. nov. 8. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Miért zavar ez téged? Én nőként mondom, hogy marhára nem örülnék, ha a pasim beleszólna festem-e a hajam vagy nem... de ha te már egy ilyen miatt azon gondolkodsz, hogy elhagynád, akkor lehet jobban járnátok így mindketten.
2020. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Mindenkit el kell hagyni, aki festi a haját!
2020. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a legnagyobb gond a kapcsolatotokba,akkor boldog lehetsz.
2020. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Ha nem tudod elfogadni, ő pedig nem változik, akkor hagyd ott. Én sem lennék együtt olyan férfival, aki lilára, zöldre, hidrogén szőkére festi a haját.Ilyennel össze sem jönnék, szégyellném. Ha kapcsolat alatt kezdi el, akkor vagy befejezi, vagy keres neki közönséget.
2020. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Az ő haja, az ő döntése.

Neked jogod van a véleményedhez, de kontrollálni nincs.

Ha tényleg ennyire elviselhetetlen számodra akkor hagyd el tényleg, jobb lesz neki

2020. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Képzelem mekkora lehet a szerelem, ha ilyen miatt képes lennél otthagyni.
2020. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Jól le lettem savazva... :(

Igazatok lehet

Az ő döntése, amúgy sem szóltam bele neki, csak magamban merült fel ez a dolog, hogy furának tartom... Nem akarom, hogy rosszul érezze magát, még akkor sem ha nincs kedvemre ez a dolog... Végülis semmi közöm hozzá, ráhagyom.

2020. nov. 8. 18:35
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Szakíts vele mert nem érdemled meg. Ha nem tudod elfogadni, keress valakit, aki nem festi de ne szabotáld senki önkifejezését, légyszi. Marha idegesítő.
2020. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Én azért kicsit megértem a kérdezőt.

Abban mindenkinek igaza van, hogy ebbe nincs beleszólása. Az én exem is mondta, hogy nem szereti ha sminkelek, stb. de én nem törődtem vele mert én meg SZERETTEM csinálni, ráadásul engem úgy ismert meg. Viszont a kérdezőnél amikor összejöttek, nem volt festve színesre a srác haja.


Szerintem ez azért meg tudja ölni a kémiát. Mármint most elképzelem, hogy imádom a páromat, szerelmes vagyok, aztán hupilila hajjal jön, majd tűzpirossal, rózsaszínnel....nálam a kémia lehet, hogy elmúlna, hiába vagyok szerelmes. Szóval abban mindenkinek igaza van, hogy nincs beleszólása, viszont a kémiát megölheti szerintem hiába szerelmes valaki.


Maximum annyit tehetsz, hogy elmondod ezt így neki, de mást nemigen. Ha nem hallgat erre, vagy elfogadod, vagy kilépsz.

2020. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát szerintem a "kémia" rohadtul nem a hajszínen múlik 😂 Ugyanaz az ember, tökmindegy milyen a haja
2020. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!