Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, folyamat szidtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, folyamat szidtam, kritizáltam, sértegettem, ezért alacsony az önbizalma, nincs önértékelése. Ez csakis az én hibám? Alaptalan lenne??

Figyelt kérdés

Hozzá szeretném tenni, hogy 19/L vagyok, tehát még tudok változtatni, ő is fiatal (23/F)...


Nagyon sok a gond.

Eleinte már a drog is gondot jelentett. Az organikusat úgymond megengedtem, párszor a szintetikusat, hogy csinálja, ha neki ez kellett, a többit nem, de én nem hagyom élni. Ez is sok vitát szült. Sokba is kerül és hónap végén szóltam, ne vegyen, mert drága. Azt mondta, ő egy ilyen ember (??????), ne akarjam megváltoztatni. Ezen brutálisan kiakadtam. Ha drogos az ember, akkor mióta képzi az a tulajdonságát, az emberi részét???? Hát én ott úgy kibuktam... nem a személyiségét akartam megváltoztatni ennek √ érnek, hanem a cselekvéssorozata nem helyes, meg akartam megakadályozni, hogy elkorcsuljon... aki normális, az ezt felfogja és érti a differenciát.


És voltak családi gondjaim és a nem hallgatott meg, neki kimerítő volt majdnem naponta hallgatni, mi volt. Én akkor befordultam és nem mondtam hónapokig semmit, tettem a szépet és jót, de arról, hogy mik bántanak, semmit se mondtam. “Ne legyek negatív”...mire én megszóltam, hogy türelmetlen velem, csepp megértése nincs, nem kíváncsi rám.


A beszédstílusa.. úgy káromkodott, mint egy kocsis velem mindig is.


Indulatos és elszáll az agya vitakor, nem tud kommunikálni, konfliktust kezelni, kritikát viselni. Agresszív, mert fenyeget és testileg is bàntott. Ezt is szóvá tettem, de persze én bántom őt ja...


Szex nincs, a szerelme éreztetése naponta csak szóban van. Cselekedetileg erre semmi sem utal. Persze a tévé, gép, teló nem beszélnek órákat, nem szólnak be, nem szólnak rusnya hangnemben vissza, nincsenek hatalmas elvárásaik. Hát jó... egy jó nagy 🏺

Mindig mindenhez fáradt hol lelkileg, hol testileg, mert elvettem az eszét, holott kapcsolatunk elején is mondta, hogy az exei után senkihez sincs türelme, meg én hónapok óta értsem meg ezt, és persze én vagyok a szar, mert vannak igényeim. Neki semmi és nem értettem, miért. Ezt jeleztem és még inkább meg volt sértődve. Annyit mondott csak, hogy szimplán olyan ember, aki elvan egyedül és kész. Rám sincs, csak a drogra vagy piára. Az kikapcsolja. Na ott lehidaltam és mondtam, hogy egy alja szemét tróger patkány... én mindent megcsinálok, szedjem össze magam, mikor beteg voltam, bekaphattam a pélt, egyszer kellett számomra szendvicset csinálnia.


Igen, vannak hisztijeim. Igen, előfordul, hogy morgós vagyok reggelente, ha úgy kelek. Igen, nehéz volt a szüleimtől elszakadni és egy emberrel megtanulni együtt élni. Igen, szeretethiányos vagyok, igénylem a törődést. Tanulnom kell a másikhoz alkalmazkodni, a kommunikációt meg kell tanuljam normálisan (nem ezt hoztam otthonról), hogy az ne piszkálódó-odaszúró legyen, de igyekszem. Ezt észre is vette, hogy pozitívabb lettem és lassan változtattam, de neki nem elég gyors ez... Nem egyből megy.


Nem tudom, vélemények?


2020. dec. 4. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

Ennyi hisztit meg problémát. Örülök hogy 30 évesen kezdtem el ismerkedni, ezek a drámák mind kimaradtak nekem.


A ti esetetekre nehéz mit mondani, mindkettőtöknél van baj, ne csodálkozz hogy állandóan összezördültök. De mivel a nők igénylik a drámát és az ilyen férfiakat szeretik, te örülhetsz mert kijutott mindenből.

2020. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Egy drogossal élsz és meg felteszel egy kérdést?

Nincs miről beszélni,DROGOS!!! Szabadulj meg tőle és kész.

Az utcán végzi vagy a sitten,mindenki el fogja hagyni.


Ha valtoztatni akarsz akkor mond neki hogy vagy leszokik a drogokról vagy elhagyod.Vagy te vagy a drogok.Azok miatt ilyen.Fiatal vagy nagyon ezeket meg nem látod át ugy.

2020. dec. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknél, igen, tiszta sor, de nálam is ekkora gond van? Túl sok vagyok, drámai?

Állítólag ezeket ki lehet nőni, meg lehet változtatni az embernek magában, én szeretném. Remélem, nem lehetetlen.

2020. dec. 4. 09:45
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz egy drogossal élni?
2020. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Atyaisten, kérdező, ez a pasi egy barom, te meg nem vagy normális, hogy vele vagy...

Mi az istenért vagy egy olyan emberrel, aki:

1. drogozik, nem kicsit

2. tojik a véleményedre

3. verbálisan bántalmaz

4. fizikailag bántalmaz

5. nincs túl az exein

6. nyiltan kimondta, hogy NINCS RÁD SZÜKSÉGE

7. alkoholista

8. nem szeret

9. nem törődik veled

10. nem szexel veled

11. nem hallgat meg

12. nem becsül meg


Nem, nem fog változni. Nem fog. Megmondta. Tőle SOSEM fogsz szeretetet kapni. Az egyetlen egy megoldás, ha otthagyod a francba, rendbeszeded magad lelkileg, elvagy kicsit egyedül, utána pedig keresel egy normális férfit.

2020. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#2-es! Én szerettem volna és adtam is ultimátumot, de én vagyok az idegbeteg.. emiatt nem mozdul semerre a dolog.


Nem tudom. Nem is tudtam megítélni, igaz. Nem láttam át annyira a dolgokat.


Korombeliek lehet komolyabbak, jobbak nálam. Ezért is érzem amúgy magam csődtömegnek és gondolom úgy, hogy ezt érdemlem, mert nyűg vagyok, egy teher. Másoknak minden összejön, ház, jó anyagi háttér.

Na meg a szuper személyiség másoknál. Viszonyítási alapként másokat nézni nekem pokoli, annyira senkinek érzem magam és egy veszett esetnek.

Még szüleim is mondták, hogy ezt érdemlem, ha nem a halált. Szóval ez relatívan jobb lehetőség.

2020. dec. 4. 09:50
 7/21 A kérdező kommentje:
#4-es Azért, mert nekem jobb bem jut. Egy normális férfi se jönne velem össze, nem tudok változni és normális lenni, de amúgy szeretnék. Csak ez lett kiskoromtól mondva. Éd anyuméknak igaza volt.
2020. dec. 4. 09:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten, kérdező, keress fel egy szakembert, nagyon-nagyon sürgősen, mert nagyon nem vagy jól!!!
2020. dec. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8-as szeretnék jól lenni, tudom, hogy nem kéne így érezzek, nem normális dolog ez.

Lemondott mindenki más is rólam kezdetektől a családban, én is magamról, hogy amúgy sincs jövőm normálisnak lenni, én meg ebbe rég beletörődtem. Elméletileg ebből ki lehet jönni, de én még azt sem tudom, hogy mennyire vagyok menthető

2020. dec. 4. 09:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Te magadon sem tudsz segíteni,nemhogy másokon!Föleg egy drogoson nem!

Keress fel egy pszichològust sürgössen!

2020. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!