Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibírnád az ilyen veszekedéseket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírnád az ilyen veszekedéseket?

Figyelt kérdés

Néha apróbb hiba miatt napokig alig-alig szól hozzád csak faképpel létezik, nincs semmiféle kommunikáció ha megsértve érzi magát. Beszéltem vele erről többször is, azt válaszolta, hogy “elnézést de nem tudok azonnal úgy tenni, mintha mi sem történt volna”

F


2020. dec. 5. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem brnám ki.

És ha nem változtat, akkor viszont nem látásra.

Ez pokol. Pokolban meg nem lehet élni.

2020. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Mik azok az apróbb hibák? Ami neked apró számára lehet cseppet sem az. Ennek ellenére nem normális viselkedés, gyerekes kicsit.
2020. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Normál esetben, úgy tini korban, vagy az első csetlő botló kapcsolati próbálkozás után azért odáig fejlődik az ember, hogy képes kommunikálni.


Én ilyen kapcsolatban már nem vennék részt, mert ez az én várt színvonalamnál aluli viselkedés. Gyerekeskedjen más ostoba emberrel akinek ez belefér.

2020. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%

hát, ha van rendszeres szex és azon kívül befogja a száját, akkor nem probléma.


Komolyra fordítva a szót: Nem kérek az ilyenből.

2020. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Apróbb hibák: rosszul fejeztem ki magam és kicsit bunkóbb voltam 1-2 mondaton keresztül. Itt alapból rossz hangulatom volt, elnézést kértem, amikor lehiggadtam alapból nagyon rosszul éreztem magam, hogy nem a legszebben fejeztem ki magam.

Vagy hogy a családomnál nem 2 hanem 3 napot voltam az egyik hosszú hétvégén (muszáj volt segítenem egy felújításban) Amikor ez kiderült, izomból vagdosta az autóm ajtajait és napokig nem beszélt hozzám. Mint kiderült, amíg haragudott, jól elházibulizgatott.

2020. dec. 5. 21:57
 6/21 A kérdező kommentje:

Nincs nagyon szex, sorozat van helyette:D

Úgy havonta 2x legalább van ilyen veszekedés. Úgy érzem, minden nem tökéletes mozdulatomért csesztetve vagyok, kiábrándultam már ebből az egészből.

2020. dec. 5. 22:00
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Havonta kettő? Azt hittem mindennapos.

Azt ne hidd már, hogy más kapcsolatokban nincs veszekedés.

Amúgy a nőket ezzel lehet a legjobban az őrületbe kergetni, ha nem szólunk hozzájuk. :D

2020. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
#7: mármint azt, amelyik beéri egy ennyire sz*r minőségű kapcsolattal, és egy ilyen alacsony érzelmi intelligenciájú sz*r partnerrel.
2020. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer csinálta ezt ex, utána én is levegőnek néztem, és aztan le is szokott erről a gyerekes viselkedésről :-)
2020. dec. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Elhagynám, pukkadozzon csak tovább egyedül.

N

2020. dec. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!